Žena po otehotnení zistila, že čaká trojičky, neskôr si však lekárka všimla niečo veľmi zvláštne

Jenny Marrová mala 34 rokov, keď sa s manželom rozhodli, že je čas na dieťa. Nešlo to však podľa plánu a tehotenstvo prišlo až o rok neskôr.

S jedným bábätkom by boli viac než spokojní, no to, čo si pre nich život pripravil, otriaslo ich svetom.

Keď prišiel čas, aby po prvý raz počuli tlkot srdca svojho drobčeka, doktorka Murrayová odhalil niečo výnimočné.

„Doktorka začal robiť sonogram a zrazu sa jej na tvári objavil smiešny výraz a odvrátila obrazovku od nás,“ povedala Jenny. „Okamžite som si začala myslieť, že niečo nie je v poriadku s tlkotom srdca. Povedala som jej, že mi môže povedať, ak je nejaký problém.

„Nie nie, určite tam bije srdce,“ odpovedala lekára. „V skutočnosti sú tam tri deti.“

O týždeň neskôr ďalší sonogram odhalil ďalšie dieťa. Pár sa mal stať rodičmi štyroch detí.

„Znie to hrozne, keď to hovorím, ale neviem, či to boli slzy radosti. Boli sme úplne ohromení a úprimne povedané, vydesení,“ povedal Chris Marr, manžel Jenny.

„Skutočnosť, že sme neriešili žiadne umelé oplodnenie a nemáme žiadnu históriu viacnásobných detí v žiadnej z našich rodín, práve preto je to pre nás totálny šok,“ dodala Jenny.

Počali prirodzene a šance na takéto otehotnenie sú extrémne malé. Ešte vzácnejšie je, že bábätká, Harrison, Hardy, Henry a Hudson, sú identické monochoriálne štvorčatá. Doteraz bolo vo svetovej lekárskej literatúre zaznamenaných iba 72 takýchto prípadov.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena po otehotnení zistila, že čaká trojičky, neskôr si však lekárka všimla niečo veľmi zvláštne”