back to top
sobota, 20 apríla, 2024

Ženích mal svoju milenku na SVADOBNEJ FOTKE bez toho, aby to jeho žedna vedela. Dozvedela sa to o 15 rokov neskôr

Láska je jeden z najkrajších citov, ktoré možno zažiť, najmä keď je opätovaná. Keď sa dvaja stretnú a zistia, že sú pre seba ako stvorení, väčšina sa rozhodne spojiť svoje životy v manželstve, a hoci sa to môže zdať ako obrovský úspech, nie vždy to tak aj skutočne je.

Nie všetci ľudia, ktorí sa zosobášia, sa milujú. Žiaľ, aj takéto veci sa stávajú. Argentínčanka Paula zdieľala na Twitteri fotografiu zo svadby svojich rodičov, na ktorej boli nevesta a ženích a akási tretia osoba vedľa nich, žena držiaca Luisa za ruku, z ktorej sa neskôr vykľula mužova milenka.

„Moja mama sa takto vydala, zamilovaná, môj otec ruka v ruke so svojou milenkou,“ uviedla Paula.

Svadba Elby a Luisa sa konala pred 52 rokmi. Bola do neho veľmi zamilovaná, no mal určitú povesť sukničkára.

Bol až taký „frajer“, že mal vzťah s priateľkou svojho brata, keď bol s Elbou, a milenkou na jeho vlastnej svadbe. To všetko sa dialo bez toho, aby Elba čokoľvek tušila.

Po rokoch sa dozvedela smutnú pravdu a povedala to svojej dcére Paule, ktorá fotku našla tento rok pri upratovaní niektorých vecí a spomenula si, čo jej povedala mama. „Stále nechápem, prečo moja mama nikdy neroztrhala tú fotku a dala ju mne,“ povedala.

Elba si musela vytrpieť krutú pravdu a obrovské sklamanie z manžela.

„Tá žena bola v tom čase priateľkou môjho strýka. Nikdy sa nestala niekým dôležitým.

Ani v živote môjho strýka, ani v živote môjho otca, ale chodili spolu rok a pol. Nebola však jediná. Môj otec bol celý život neverný mojej mame,“ povedala Paula.

Samotná milenka sa priznala k tajomstvu o 15 rokov neskôr a v prítomnosti Luisa, ktorý to nepoprel.  „Ospravedlnil sa jej, a keďže bola Elba taká dobrá odpustila jej aj otcovi.“

Elba bola matka, ktorá tvrdo pracovala na výchove svojej rodiny, zatiaľ čo jej manžel bol majstrom staviteľom, ale jeho práca nebola stabilná. Keď v roku 1978 objavila novú neveru, rozhodla sa od neho odísť.

Elba sa rozhodla vybudovať svoj život s iným mužom, no zdalo sa, že v láske mala vždy smolu, pretože on ako človek bol veľmi toxický. „Ten chlap bol kus debila.

Môj otec, ktorý okrem toho, že jej bol celý život neverný, ju nikdy neurazil, nikdy na ňu nezdvihol ruku. Nefajčil ani nemal žiadne zlozvyky,“ povedala Paula.

Luis sa nikdy nezmenil. V súčasnosti má 83 rokov a vzťah so 43-ročnou ženou. Žije však z dôchodku, ktorý mu nechala jeho bývalá manželka, Paula s mladším bratom sa s ním takmer vôbec nerozpráva a nejaví záujem ani o svoje vnúčatá.

Napriek tomu všetkému Elba nikdy nedokázala zabudnúť na Luisa so všetkými jeho chybami a vždy ho milovala neopätovanou láskou. „Nanešťastie, moja mama bola do môjho otca zamilovaná až do posledného dňa jej života.

Mohli ste to vidieť na tom, ako sa tvárila aj na svadobnej fotografii. Bol sukničkár, ale človek si nevyberá, do koho sa zamiluje, však“ uzavrela Paula.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights