15 skutkov, ktoré sa mužovi v žiadnom prípade nedajú odpustiť! On sa nikdy nezmení…

Hovorí sa, že práve žena určuje atmosféru a emócie vo vzťahu. Hoci je to pravda, veľa tiež závisí od správania muža.

14 vecí, ktoré robia muži a v žiadnom prípade sa nedajú odpustiť. Aspoň to tvrdia psychológovia. Nič sa totiž nezmení a vy budete len trpieť.

Mužské chyby

Ak vás muž obviňuje zo všetkých svojich neúspechov, je lepšie s ním vzťah ukončiť. Zrejme nie je dostatočne zrelý na to, aby prevzal zodpovednosť za svoj život. A je nepravdepodobné, že by ste boli šťastní v takomto vzťahu.

Ak si váš muž dopisuje, telefonuje alebo jednoducho spoznáva iné ženy aj bez intímneho kontaktu a tají to pred vami, potom vo vašom živote nemá miesto. Neváži si vás ako ženu a je vysoko pravdepodobné, že vás skôr či neskôr podvedie.

Muž nerešpektuje vaše záujmy, prácu a aktivity. Budete nútení buď sa vo všetkom zaprieť, alebo počúvať večné výčitky.

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému ciele vzťahu, citáty, citáty o láske Fotka z fotobankypexels

Muž sa správa hrubo k blízkym ľuďom. Môžu to byť strýkovia, tety, rodičia, priatelia… Osoba, ktorá si vás váži, bude vždy zaobchádzať s vašimi príbuznými s rešpektom.

Ak muž ukazuje iným ľuďom vaše nahé fotky alebo diskutuje a dokonca si z vás robí srandu v posteli, neváži si vás, seba ani váš vzťah.

Pamätajte: ak muž na vás alebo deti aspoň raz použil fyzickú silu, bude sa to opakovať. A, mimochodom, platí to aj pri zvieratách. Ak muž dokáže s úsmevom na tvári kopnúť do okoloidúcej mačky alebo psa, je to jasný znak jeho neľudskosti.

Keď vám klame aj v maličkostiach. Čo v takom prípade, ak sa stane niečo vážne?

black and white heart illustration                          unsplash

Ak vás muž ponižuje pred inými ľuďmi (urážlivé vtipy, snahy povyšovať sa nad vás), tak to len ukazuje jeho slabosť a neistotu.

Keď vám neverí. Ak číta vaše osobné správy, snaží sa všetko kontrolovať, je to nezdravý vzťah a jeho problém.

Muž, ktorý vám vždy pripomína vašu minulosť. Alebo chyby, ktoré ste už urobili. Ak ste o sebe prezradili niečo osobné, nemal by to použiť proti vám. Minulosť musí zostať v minulosti, inak nebude žiadna budúcnosť.

Muž, ktorý nemá záujem riešiť (vaše) aktuálne problémy. Ak to nepotrebuje riešiť spolu s vami, nestresujte sa nad otázkou, či s ním ostať aj naďalej vo vzťahu.

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému automobil, bokeh, človek Fotka z fotobanky                                   pexels

Muži sú, samozrejme, veľmi zaneprázdnení, ale mali by sa podieľať na živote žien. Ak vás ten váš v ťažkých chvíľach nepodporí, robí obrovskú chybu. Koniec koncov, s najväčšou pravdepodobnosťou zostane sám.

Keď v nadmernom množstve užíva alkohol alebo iné látky. Ak má takýto problém a neuvedomuje si, že ho potrebuje riešiť, je to vzťahové tabu.

Keď uprednostní pred vami niečo alebo niekoho. Mali by ste byť jeho prioritou. A neodpustiteľné je aj to, ak vás neustále porovnáva so svojimi bývalými.

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému dom, dospelý, dvere Fotka z fotobankypexels

Tu musíte pochopiť, že to nie sú všetky činy, ktoré by sa nemali odpúšťať, inak si veci len zhoršíte. A vyššie uvedené tvrdenia netreba brať príliš doslovne. Psychológovia môžu radiť len všeobecne a každý vzťah je jedinečný a vyžaduje si individuálny prístup k riešeniu problémov. Hlavná vec je vážiť si samú seba, byť takou ženou, pri ktorej chcete byť, potom ani muž nebude robiť hlúposti.

Napíšte nám v komentároch, či si myslíte, že ak ste vo vzťahu, tak musíte všetko tolerovať a odpúšťať.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “15 skutkov, ktoré sa mužovi v žiadnom prípade nedajú odpustiť! On sa nikdy nezmení…”