17 dôvodov, prečo by si mala chodiť s vojakom. Dokážu oceniť ženu, ktorá je súčasne silná ale aj jemná.

Upozornenie: Tieto body nie je možné aplikovať na úplne každého vojaka. No pre overenie informácii sa k tomu vyjadrilo niekoľko dlhoročných priateliek vojakov. Výsledok je, že vojaci sa umiestnili na dosť vysokej pozícii v misii hľadania najlepších priateľov.

Muži v uniformách nikdy nevyjdú z módy. Môžete to považovať za postavenie v sociálnej spoločnosti, biologicky predisponované alebo niečo podobné. No je na tom niečo úplne vzrušujúce keď muž ma na sebe vojenskú uniformu.

Vojaci sú ochrancovia, čo prichádza aj s vyhradení svojho teritória. No ak je plne oblečený v uniforme je na tom niečo viac čo sa týka ochrany ako len to, že vás drží za ruku, vyvoláva to rešpekt.

Bude jedným z najstarostlivejších mužov akého kedy stretnete. Obzvlášť ak bol svedkom veľkého ľudského utrpenia, bude vedieť že je dôležité prejavovať dobrotu a lásku a takmer vždy s vami bude zaobchádzať láskavo.

Nakoľko vie dôležitosti priateľstva, bude aj vaším dobrým priateľom. To je jeden z dôvodu, prečo veľa vzťahov nevydrží, nakoľko jeden druhému si nie sú dobrým priateľom aj napriek tomu, že tvoria pár. Priateľ je niekto, s kým by ste mali oddychovať, relaxovať ale tiež aj chodievať von, ale aj viesť hlboké konverzácie ako aj muchlovať sa.

Súvisiaci obrázok

Pravdepodobne bude džentlmen – otvorí vám dvere, prisunie stoličku, bude chodiť po vonkajšej strane chodníka … tieto drobnosti vedia spraviť veľký rozdiel vo vzťahu.

Vojaci sú predstaviteľmi mužnosti. Prezentujú sa ako maskulínni chlapi. To znamená, že dokáže spraviť veci, ktoré od muža požadujete a to bez ohľadu na to, ako nezávislá ste.

Dokážu oceniť ženu, ktorá je súčasne silná ale aj jemná.

Je pre nich samozrejmosť, že sa vás zastane. Bude vám chrániť chrbát, ak by niekto na vás vystúpil. No nie vo forme mačo chlap ale v takej forme, aby dal najavo, že sa s ním nehodno zahrávať.

Mal by byť silný, a preto sa na neho budete môcť spoľahnúť v situáciách keď budete potrebovať pomoc s niečím ťažkým resp. pri vyvinutí hrubej sily.

Ich emócie sú niekedy náročné na rozoznávanie. Samozrejme to záleží na tom, v akom oddiely pracoval/pracuje. No čím náročnejšia jednotka, tým sú v jeho prípade emócie viacej na ústupe, ale to znamená, že čím tvrdší zovňajšok tým jemnejšie a citlivejšie vnútro.

S deťmi mu to pôjde, čo je pre vás moment, kedy vás to bude roztápať. Nevie sa čím to je, no vo väčšine prípadov ide o naozaj dobrých otcov.

Je naozaj disciplinovaný. Jednak udržiava poriadok, jednak má rad ak je celkovo vo všetkých veciach poriadok tak ako v skrini tak aj v papieroch ako aj v samotnom dennom harmonograme. Vstáva skoro ráno, cvičí, pripraví raňajky ….

Zvyknú mať skvelé historky a preto mate zaručené, že sa pri nich nudiť nebudete a rovnako bude vedieť zabaviť aj vašich priateľov.

Je romantikom no ale len v súkromí. Nemá potrebu to okato prejavovať na verejnosti, zato za zatvorenými dverami vám to dokáže určite vynahradiť a budete rozhodne očarená.

Dokáže vás naučiť mnoho veci z kultúry, umenia alebo aj o ľudskom živote. Často vie viac ako dá o sebe naozaj vedieť. Vzbudí vo vás zvedavosť, nie len o ňom samom ale aj o samotnom svete okolo vás.

Bude si vás vážiť, obzvlášť ak bude od vás naozaj ďaleko a nebude môcť byť s vami. Dá vám určite najavo, že sa chce o vás starať a že mu na vás záleží ale taktiež bude chcieť vedieť, že to isté bude môcť očakávať aj o vás.

Väčšina z nich si je vedomá hodnoty života na rozdiel od iných ľudí. Zároveň vás ubezpečí v tom, že každá sekunda s vami strávená má pre neho veľký význam.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “17 dôvodov, prečo by si mala chodiť s vojakom. Dokážu oceniť ženu, ktorá je súčasne silná ale aj jemná.”