53-ročná žena sa predvádza v bikinách, aby dokázala, že vek nie je prekážkou. Kritiku ignoruje

Počas dospievania máme tendenciu mať energiu, ktorá nám chýba, keď sme starší.

Starnutie je pre každého nevyhnutné, a hoci sa mnohí snažia investovať do kozmetických operácií a iných podobných metód, aby sa cítili mladí, kľúčom k všetkému je váš postoj.

Namiesto toho, aby ste mali depresie z toho, že budú o ďalší rok starší, niektorí ľudia sa rozhodnú pozerať sa na to z lepšej stránky, cítia sa slobodne a radostne, ako keď boli tínedžeri.

Živým príkladom toho je žena, ktorá sa vo veku 53 rokov cíti plná života ako tínedžerka.

Je na to hrdá a zdieľa to na svojom TikToku. Prostredníctvom videa žena ukázala, ako vyzerá v bikinách, aby dala najavo, že vek nikoho nedefinuje.

„Ľudia vo veku 50 rokov by sa mali správať tak, ako keby mali 50, nie 16,“ píše sa v texte videa, kde ženu možno vidieť vychádzať z bazéna v červených bikinách. Potom si zakryje tvár rukami, aby ju vysušila, a skončí zdvihnutím rúk s obrovským úsmevom.

„Môžem sa stále správať ako tínedžerka? Mám 53,“ napísala v popise príspevku.

 „Krása týchto rokov po 50-tke je v tom, že nás nemusí zaujímať, čo si myslia ostatní! Buďte sami sebou a bavte sa!“ niekto napísal k príspevku.

Po tomto videu sa žena podelila o ďalšie, kde sa objavuje v rovnakých bikinách a hrdo predvádza svoju postavu, ktorú si udržiavala pomocou rôznych cvikov.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “53-ročná žena sa predvádza v bikinách, aby dokázala, že vek nie je prekážkou. Kritiku ignoruje”