Chlapec s modrými očami, bielymi vlasmi a bleskom na tvári sa stal známy po celom svete internetu

Každý je krásny svojím vlastným spôsobom, ale sú ľudia, ktorí sú obdarení očarujúcim vzhľadom, ako napríklad tento chlapec z nasledujúceho príbehu.

S tmavšou pokožkou a modrými očami vyzerá neuveriteľne rozkošne. Čo ho však robí ešte výnimočnejším, je biely pásik vlasov tesne nad jeho čelom a biela čiara, ktorá sa mu šíri po tvári a pripomína blesk.

Keď používateľ Raoul Tsasa prvýkrát zdieľal video tohto chlapca na TikToku, všetci sa chceli o ňom dozvedieť viac. Okrem videí a pár fotiek sa však o ňom veľa nevie. Neboli poskytnuté žiadne informácie o jeho mene, veku alebo mieste bydliska.

Jedna osoba napísala: „Vidím búrkový mrak na jeho hlave, blesky mu žiaria stredom tváre medzi dvoma vodami, jeho očami.“ Ďalší povedal: „Vyzerá tak jedinečne. Nemal by problém stať sa skvelým hercom. Už teraz vyčnieva medzi davom.“ Niekto tretí dodal: „Je to majstrovské dielo krásy.“

Jamie La Chaky sa podelil o svoje podozrenia o tom, čo mohlo byť dôvodom nápadného vzhľadu chlapca. „Som presvedčený, že má Waardenburgov syndróm,“ napísal.

Tento syndróm predstavuje skupinu genetických stavov charakterizovaných rôznymi stupňami straty sluchu a rozdielmi vo sfarbení (pigmentácii) očí, vlasov a kože.

Jedna vec je istá, bez ohľadu na to, čo ich spôsobilo, črty tohto mladého chlapca sú úchvatné, súhlasíte?

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chlapec s modrými očami, bielymi vlasmi a bleskom na tvári sa stal známy po celom svete internetu”