Nemôžem uveriť, čo táto žena urobila nad rakvou svojho otca. „Musí to byť zlá ľudská bytosť“

Jedna užívateľka Instagramu urobila nad hrobom svojho otca niečo, čo vo svete zarezonovalo. Viacerí sa chytajú za hlavu. Väčšina osôb nerozumie, ako k niečomu takému mohlo dôjsť.

Sociálne siete dokážu ľudí urobiť slávnymi doslova zo dňa na deň. Kvôli Instagramu či TikToku sú niektorí ochotní urobiť rôzne veci kvôli 5 minútam slávy. Ideálnym príkladom je príbeh tejto ženy, ktorá využila pohreb svojho otca na svoju vlastnú prezentáciu.

Fotky z pohrebu

Každý prežíva smrť blízkeho vlastným spôsobom. Jedni plačú nad hrobom, iní smutno pozerajú do neznáma.  A niektorí si robia fotky pri otvorenej truhle so zomrelým aby ich mohli zverejniť na Instagrame.

To urobila aj jedna Američanka. Na pobúrené ohlasy netrebalo dlho čakať. Jej followeri neverili vlastným očiam.

Po vlne kritiky sa žena rozhodla odstrániť svoje konto. Mnohí ale jej fotky prezdieľali na Twitteri. Vidno na nich do čierneho oblečené dievča, ktoré pózuje nad hrobom otca. Pre každú fotku volí inú pózu.  Na jednej z fotiek má ruky zložené akoby sa modlila.

Jej zosnulý otec bol vojenským veteránom. To iba prilialo olej do ohňa.

„Viete ako narkoman pokazí pohreb rodiča? Ak si dá drogu tesne pred obradom a urobí zo seba blázna. Aj tu máme osobu závislú na dopamíne ( hormóne šťastia ) a závislosťou sú sociálne siete. 

„Z časti to musí byť zlá osoba, no na strane druhej ju vychoval aj jej otec, tak je z 50% za to zodpovedný.“

 

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nemôžem uveriť, čo táto žena urobila nad rakvou svojho otca. „Musí to byť zlá ľudská bytosť“”