Nevesta si na svadbu obliekla svadobné šaty OD BABKY z roku 1961, ktoré už boli uložené vo vreci na odpadky

Svadobný deň je dňom, o ktorom väčšina žien sníva celý svoj život. Všetko musí byť v ten deň dokonalé, vrátane svadobných šiat…

Väčšina budúcich neviest má presnú predstavu, ako by mali vyzerať, a mladá žena menom Allie Livingwater nebola výnimkou.

Odkedy sa so svojím priateľom začali rozprávať o svadbe, vedela, aké budú jej svadobné šaty – pochádzali od jej starej mamy.

So starou mamou si boli veľmi blízke. V skutočnosti, keď jej starý otec zomrel, ešte predtým, ako sa Allie narodila, rodina sa presťahovala k babičke, aby nežila sama.

Nosenie svadobných šiat jej milujúcej babičky nebolo len gestom na počesť staršej dámy, ktorá pre Ally znamenala svet, ale aj spôsobom, ako sa mohla cítiť bližšie k svojmu zosnulému dedkovi.

Babička mala šaty uložené vo vreci na odpadky, pretože si nikdy nemyslela, že ich bude nosiť niekto iný. Keď teda uvidela svoju vnučku, bola zaplavená emóciami a nedokázala zadržať slzy radosti, ktoré jej stekali po tvári.

Allie dokonca zverejnila fotografie seba a svojej milovanej babičky počas ich svadobného dňa.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nevesta si na svadbu obliekla svadobné šaty OD BABKY z roku 1961, ktoré už boli uložené vo vreci na odpadky”