Pravá láska páru, ktorý je spolu už 55 rokov, zachytená na fotografiách

Dorothy a Wayne sú zosobášení už 55 rokov a spolu sú 57 rokov. A ich láska sa len posilnila. Wayne prvýkrát uvidel Dorothy v krčme a vo chvíli, keď sa na ňu pozrel, vedel, že to je ona! „Dorothy som videl tancovať so svojou priateľkou. Kamoške, ktorá bola so mnou som povedal, „to je dievča, ktoré si vezmem.“

A o 57 rokov neskôr … „sme spolu prekonali každú búrku, ktorá prišla“ povedal Wayne.

Na zachytenie ich nehynúcu lásky, fotograf vycestoval z Veľkej Británie do Perthu v Austrálii. Spolu s ohromujúcimi svadobnými šatami a oblekom, ktorý bol z dielne Abigail’s Collection a The Groom’s Room. S párom strávil krásne dve hodiny, počas ktorých ich fotografoval na pobreží Indického oceána.

Keď vyšla Dorothy zo šatne vo svadobných šatách, Wayneho oči sa rozžiarili ako 1000 rozprávkových svetiel a povedal. „Som rád, že si dnes večer beriem túto ženu.“ Bolo to jednoducho magické.

V okamihu, keď sa posadili na breh, vlny prišli takou rýchlosťou, že boli mokrý do poslednej nitky. No napriek tomu sa neprestali smiať. Bolo skutočne čarovné vidieť ich spolu. Vidno, že pravá láska ešte existuje.

Zdroj: www.boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pravá láska páru, ktorý je spolu už 55 rokov, zachytená na fotografiách”