Rozhorčená žena uverejnila na sociálnu sieť fotografiu “spackanej” manikúry. Namiesto poľutovania jej v komentároch vynadali!

Po dlhom čakaní sa konečne otvorili kaderníctva, kozmetika, manikúry aj pedikúry. “Zanedbané” ženy si konečne mohli odbehnúť skrašliť sa. No dalo sa čakať, že práve Váš obľúbený salón bude mať ihneď kopec objednávok aj na 2 mesiace.

Tým menej trpezlivým sa nechcelo čakať a preto to riskli a šli za krajším zovňajškom niekde inde. Na to doplatila aj žena, ktorá pridala fotografiu svojej “spackanej” manikúry na facebookovú stránku Nekŕmte nás odpadom. Takéto negatívne ohlasy však určite nečakala!

Predtým ako idete do nového a Vami neovereného salónu, netreba nikdy zabúdať na recenzie od známych.

Nápomocné sú aj fotografie, na ktorých môžete vidieť ich prácu. No táto žena na to však nemyslela a sama na to doplatila. “Od Vás:

Vazene nechtarky, ked neovladate pracu, nerobte nechty!! Cisty amaterizmus, hanbite sa! Môžem nimi skrabat namrazu na okne. (moja profi nechtárka nemala v maji pre mna termin, az v juni…nevydržala som a tak som našla na FB, ze vraj fajn robi),” napísala k fotke.


Niet pochýb, že za tento výtvor, ktorý musí nosiť na rukách ju všetky ženy poľutujú. No stal sa praví opak a žene vynadali za to, že si neotvorila ústa.

Čudovali sa jej, že za takúto prácu vôbec zaplatila a že svoju nespokojnosť neprejavila ešte, keď bola v salóne. Iné sa zase v komentároch pochválili so svojou amatérskou prácou, ktorá však vyzerá oveľa vkusnejšie. Našli sa však aj také, ktoré s ňou súcitia a pridali aj svoje “spackané” nechty či nevydarené manikúry, ktoré kolujú internetom.

Toto sú niektoré z komentárov:

Zdroj: facebook.com/Nekŕmte nás odpadom

 

zdroj:facebook.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rozhorčená žena uverejnila na sociálnu sieť fotografiu “spackanej” manikúry. Namiesto poľutovania jej v komentároch vynadali!”