V januári 2023 len dve znamenia zverokruhu začnú život s čistým štítom. Ktoré to sú?

Astrológovia zostavili horoskop pre všetky znamenia zverokruhu na január 2023. Odborníci tvrdia, že prvý mesiac bude dosť rušný a zaujímavý.

Najviac zmien pocítia ľudia narodení v znamení Banara a Blížencov. Váhy a Škorpióni to budú mať ťažké, no pre Panny a Vodnára sa život začne s čistým štítom…

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému abstraktný, astrológia, astronómia Fotka z fotobankypexels

Panna

Panna je rozvážne a pokojné znamenie zverokruhu. No keď sa na nich nahromadí poriadna snehová guľa problémov, je pre nich ťažké udržať si pokoj. Preto je ich stav v poslednom čase veľmi nestabilný a rozrušený.

Od januára 2023 sa však všetko zmení. Predstavitelia tohto znamenia budú môcť zabudnúť na všetky svoje predchádzajúce problémy. Vstúpia do novej etapy svojho života obklopení novými ľuďmi.

Vodnár

Je vysoká pravdepodobnosť, že začiatkom budúceho roka predstavitelia tohto znamenia zverokruhu zmenia svoje bydlisko. S najväčšou pravdepodobnosťou sa presťahujú do iného mesta alebo dokonca krajiny. Zmenia tiež svoje presvedčenie o niektorých životne dôležitých otázkach.

Bude to začiatok nového života, ktorý najskôr spôsobí vzrušenie a strach, no potom prinesie nové zaujímavé známosti, plány a úspechy.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V januári 2023 len dve znamenia zverokruhu začnú život s čistým štítom. Ktoré to sú?”