Žena ako 21-ročná úplne zošedivela, no vďaka tomu bola ešte krajšia a sebavedomejšia

Každý z nás má svoje nedostatky, no nie každý je ochotný vynaložiť všetko úsilie, aby ich zamaskoval.

Príbeh Sarah Eisenmanovej z americkej Arizony je práve o tom: jej vlasy zošediveli pomerne skoro a rozhodla sa ich neskrývať pod vrstvou rôznych farieb.

Keď mala 21 rokov, jej vlasy úplne stratili tmavý pigment (predtým bola brunetka). Sarah spanikárila a začala si pravidelne farbiť vlasy.

Nechcela, aby niekto z jej priateľov videl odrastené sivé vlasy a tak si korienky tónovala doslova každý týždeň. Priatelia a kolegovia nemali tušenia, že má šedivé vlasy, pretože sa bála reakcií svojho okolia.

Všetko sa zmenilo, keď dovŕšila 37 rokov: práca, deti a staranie sa o domácnosť boli významnou súčasťou Sarahinho denného programu, v ktorom na časté farbenie jednoducho nebol čas. Aj vďaka tomu sa naučila prijať samú seba takú, aká je.

„Je pravda, že najprv som musela stráviť pár rokov pokusom o pestovanie šedivých prameňov, zatiaľ čo sa farba postupne zmývala.“

Okolie Sarah sa rozdelilo na dva tábory: kým niektorí ju odsudzovali, druhý obdivoval odvahu 44-ročnej ženy. „Som si dobre vedomá toho, že pre mnohých ľudí sú moje vlasy výzvou. Zakaždým, keď odchádzam z domu, dostávam veľa komplimentov a náhodných pohľadov.

Ľudia sa chcú dotknúť mojich vlasov, niektorí s trochou strachu, zatiaľ čo iní majú pri tom viditeľnú radosť v očiach,“ hovorí. Sarah tvrdí, že teraz sa cíti maximálne sexi a príťažlivá.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena ako 21-ročná úplne zošedivela, no vďaka tomu bola ešte krajšia a sebavedomejšia”