6-ročný chlapec zmizol: Keď ho záchranári objavili, bol tam so svojím najlepším priateľom zo zvieracej ríše…

Jednou z najdesivejších vecí na svete je ten pocit, keď hľadáte svoje stratené dieťa. Keďže vaším prvým inštinktom ako rodiča je milovať a chrániť svoje dieťa za každú cenu, netrvá dlho, kým prepadnete panika, ak sa ocitnete v situácii, kedy s tým nemôžete nič urobiť.

Keď 23. apríla 2018 zmizol šesťročný chlapec Kaydon Leach a jeho pes Chula, jeho rodičia si prešli peklom.

Úrad pre vyšetrovanie v americkom štáte Tennessee čoskoro vydal varovanie a záchranné tímy cez noc neustále pátrali po chlapcovi.

Kaydona objavili takmer 1 km od jeho domu. Policajní hasiči a dobrovoľníci nie sú jedinými skutočnými hrdinami príbehu, a to aj napriek neuveriteľnému úsiliu pri jeho nájdení. Tým najväčším je bielo-čierny teriér Chula.

Chula dohliadal na Kaydona a chránil ho, kým sa k nemu všetci nedostali, hoci Kaydon bol celú noc vonku v daždi.

Podľa hlavného zástupcu Jeffa Frencha z úradu šerifa okresu Blount pes vrčal na záchranárov, keď sa blížili ku chlapcovi.

Chula zostal po boku svojho pána cez dážď aj tmu v noci.

Keď Kaydona našli, záchranári ho zabalili do búnd a vyniesli na cestu, pretože mu bola zima. Potom ho priviezli do nemocnice a jeho rodina vo vyhlásení poďakovala všetkým, ktorí sa zapojili do pátrania.

Ak si myslíte, že psy sú ideálne domáci spoločníci, zdieľajte tento príbeh!

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “6-ročný chlapec zmizol: Keď ho záchranári objavili, bol tam so svojím najlepším priateľom zo zvieracej ríše…”