76-ročná Cher sa podelila tajomstvá toho, ako je možné, že stále vyzerá tak mlado

Nie je žiadnym tajomstvom, že speváčka Cher vyzerá na svoj vek úžasne, a ak chcete zastaviť čas ako ona, máte šťastie, pretože sa podelila o svoje tajomstvá.

Speváčka, ktorá má teraz 76 rokov, priznala, že podstúpila rôzne kozmetické procedúry a nikto nemôže poprieť, že odkedy sa prvýkrát preslávila ako tínedžerka, takmer nezostarla.

Cher sa o starnutí rozhovorila už v roku 1982 a povedala, že sa naučila akceptovať nevyhnutné vďaka múdrosti svojej matky.

„Viete, moja mama mi raz povedala: ‚Nie si najkrajšia, nie si najtalentovanejšia. Nebudeš vždy najmladšia, ale si výnimočná a to je omnoho dôležitejšie.“

Zatiaľ čo však Cher akceptovala nevyhnutnosť, že nebude vždy najmladšia, rozhodla sa poraziť matku prírodu tým, že zavčasu začne konať, aby si zachovala svoj vzhľad.

„Najdôležitejšie je dať si šancu bojovať. Prestala som fajčiť. Neberiem drogy. Nikdy nepijem kávu a takmer nikdy nepijem alkohol ani nejem červené mäso,“ povedala.

Speváčka v neskoršom rozhovore zopakovala dôležitosť zdravého životného štýlu.

„Nepijem, nefajčím, neberiem drogy – nikdy som to nerobila,“ povedala. „Cvičím. Moje stravovacie návyky sú celkom dobré, až na to, že mám rád čokoládu.“

Čo sa týka jej vzhľadu, v sedemdesiatych rokoch minulého storočia jej bol predpísaný produkt, o ktorom je teraz známe, že pomáha udržiavať mladistvý vzhľad pokožky ako liečba akné u dospelých, Retin-A.

„S Dr. Arnoldom Kleinom v Beverly Hills som začala používať Retin-A na liečbu chronického cystického akné. Viem, že Retina-A funguje. Použila som ho na kontrolu môjho akné. Ale to, čo som sa naučila je, že Retina-A pôsobí aj ako prostriedok proti starnutiu.“

Cher priznáva, že podstúpila plastiku nosa a povedala, že to urobila, pretože vedela, že by ju to urobilo šťastnejšou.

„Ľudia by mali robiť to, čo ich robí šťastnými. Úprimne povedané, keď som na filmovom plátne videla svoju tvár, chcela som si urobiť nos, pretože ma to naozaj trápilo,“ povedala.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “76-ročná Cher sa podelila tajomstvá toho, ako je možné, že stále vyzerá tak mlado”