„Dala mi použitú kabelku.“ Upratovačka odhalila svoju šéfku za jej „hanebný“ vianočný darček

„Dala mi svoje zvyšky,“ povedala upratovačka Monica Rodriguezová po tom, čo jej šéfka dala použitú a poškodenú luxusnú kabelku.

Keď ide o prijatie daru, pravdou je, že by sme mali byť ochotní prijať čokoľvek a byť vďační aj tak. Jedna upratovačka však odhalila svoju šéfku, keď jej dala darček, ktorý bol už použitý a poškodený.

Monica Rodriguezová, ktorá sa na sociálnych sieťach identifikuje ako @moniruiz78, je Mexičanka, ktorá pracuje ako upratovačka v domácnostiach v Spojených štátoch, kde je bežné, že jej ľudia darujú veci, ktoré už nepotrebujú.

Nedávno dostala kabelku od luxusnej značky; od radosti sa však zmenila na sklamanie, keď si uvedomila nečakaný detail.

„Prišla som a začala upratovať celý dom, a na konci sme nechali jej spálňu,“ povedala žena. Keď sa chystala odísť, klientka k nej pristúpila, aby jej dala darček: „Povedala pozri, mám pre teba tašku, je to Louis Vuitton’… Vypadli mi oči.“

Monika si myslela, že je to drahý predmet, a bola veľmi vďačná. V priebehu niekoľkých sekúnd si začala predstavovať, aké oblečenie by si mohla obliecť, aby sa k tomuto doplnku hodilo. Jej sny sa však zrútili, keď si vypočula opis darčeka.

„Povedala je to jedna z tých replík, nie je to originál, ale nepáčil sa mi, lebo som si ho kúpila a pokazil sa‘,“ vybavuje si.

Potom sa žena rozhodla povedať, čo sa stalo na svojich sociálnych sieťach, bez toho, aby si predstavila, že to vyvolá rozruch medzi používateľmi.

„To je Luis Gritón (nie Louis Vuitton)“; „Dá sa povedať, že je to falošné“; „Aj ja som sa vzrušila. Chcela som si vypýtať adresu, aby som tam mohla ísť upratať sama“; „Dali mi vrecko pomarančov“; „Je to veľmi pekné gesto“; „Nadchli ste ma. Čakali ste do poslednej chvíle, aby ste povedali, že to nie je originálne“; „Myslím, že to je Luisa Buiton“, boli niektoré z komentárov, ktoré zanechali používatelia internetu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Dala mi použitú kabelku.“ Upratovačka odhalila svoju šéfku za jej „hanebný“ vianočný darček”