Dvojičky tesne po narodení začnú plakať. TOTO urobia, keď sa k sebe priblížia

Príchod nového bábätka do rodiny je to najcennejšie v živote dvoch ľudí, ktorí sa zaviazali milovať sa a vážiť si jeden druhého.

Aj keď výchova dieťaťa vyžaduje veľa trpezlivosti a financií, stále je to niečo, čo by rodičia za nič nevymenili.

Teraz si predstavte, že by ste privítali na svet dve deti naraz. Áno, môže to byť náročné, ale dvojčatá sú špeciálni súrodenci, ktorých puto je silnejšie ako ktorékoľvek iné.

Aspoň budete vedieť, že vaše deti budú mať najlepšieho priateľa na celý život.

Keď sa milujúca rodina dozvedela, že budú mať dvojčatá, potrebovali nejaký čas na to, aby túto informáciu spracovali.

Keď sa však chlapci narodili, rodina a lekári boli svedkami jednej z najemotívnejších scén, s akými sa kedy stretli.

Krásne bábätká ohlásili svoj veľký príchod na svet plačúc, ako väčšina bábätiek, ktoré stratili pohodlie a teplo v maminom brušku. Zdalo sa, že sú bezútešní, ale vtedy sa udiala mágia.

Bratčekovia sa k sebe natiahli a hneď ako pocítili vzájomnú prítomnosť a dotyk kože na kožu, ich plač prestal. Všetci s úžasom sledovali, ako sa roztomilé dvojičky maznali.

Rodičia nechceli dvojčatá v noci oddeľovať, a tak ich umiestnili do jednej postieľky.

Hoci mnohí ľudia budú toto rozhodnutie posudzovať, že to nie je pre deti bezpečné, Národná zdravotná služba prichádza s nasledujúcim vysvetlením.

„Môžete dať svoje dvojčatá spať do jednej postieľky, kým sú dosť malé. Toto sa nazýva co-beding a je úplne bezpečný.

V skutočnosti umiestnenie dvojčiat do jednej postieľky im môže pomôcť regulovať telesnú teplotu, spánkové cykly a upokojiť ich.

Ak dávate svoje dvojčatá do jednej postieľky, riaďte sa rovnakými radami o bezpečnom spánku ako pre jedno dieťa. Mali by byť položené na chrbte s temenami hláv otočenými k sebe a nohami na opačných koncoch postieľky alebo vedľa seba na chrbte, s nohami umiestnenými smerom k nohám postieľky.“

To znamená, že deti sa budú môcť maznať, koľko budú chcieť, dokonca aj počas spánku.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dvojičky tesne po narodení začnú plakať. TOTO urobia, keď sa k sebe priblížia”