Ideálny muž očami ženy. O akých prednostiach mužov dnes ženy hovoria?

Ženy si často predstavujú muža svojich snov. A ako si predstavujú toho pravého, to si môžete prečitať v nasledujúcich riadkoch… Najlepší muž nie je súbor vlastností a materiálnej batožiny. Je to človek, pri ktorom sa cítite vítaná, najkrajšia a jednoducho šťastná.

Muž by mal vždy bojovať o svoje šťastie, pretože ženy si vyberajú silných, odvážnych a vytrvalých, a nie tých, ktorí sa pri najmenšej hádke vzdajú a odídu.

Dobrý muž robí ženu šťastnou a zlý muž ju robí silnou. Pre ženu je muž partnerom pri dosahovaní šťastia, nie prostriedkom na dosiahnutie cieľov.

Skutočný muž sa vyznačuje schopnosťou prevziať zodpovednosť. Úroveň kultúry muža je daná jeho postojom k žene.

Oceňujte mužov, ktorí vás nenechajú bez pozornosti, sú pripravení sa k vám kedykoľvek ponáhľať, zaujímajú sa o váš život, riešia vaše problémy, robia príjemné prekvapenia. Takíto muži sú skutočnou vzácnosťou!

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému brada, človek, deň Fotka z fotobanky                                                  pexels

A trochu humoru!

Muža musíte milovať ako mačku: hladkať, rozmaznávať a vo všeobecnosti byť rada, že prišiel domov.

Vezmite jedného čerstvého muža, dobre ho opantajte, pridajte pohár nehy, dve polievkové lyžice zdravého rozumu, štipku žiarlivosti, hrsť vášne, pomaly priveďte do varu a užívajte podľa potreby.

Myslela som si, že som vydatá, ale ukázalo sa, že som si zobrala svokrinho syna na výchovu…

Mužovi, ktorý sa snaží vlastniť všetky ženy, bude jedného dňa chýbať len jedna. A muža, ktorý ju má, budú obdivovať všetky ženy.

Skutočný muž je ten, kto má všetko na pleciach, nie na háku. Vie, ako načúvať, počuť a ​​rozumieť. Je krátky v slovách a bezhraničný v činoch. Byť skutočným mužom znamená správať sa tak, že nechcete milovať nikoho iného, ​​len jeho.

Doplnili by ste ešte niečo do tohto zoznamu?

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ideálny muž očami ženy. O akých prednostiach mužov dnes ženy hovoria?”