Mama 14-ročnej dcéry chce, aby podstúpila plastickú operáciu, pretože „škaredí ľudia sa nikam nedostanú“

Matka troch detí Carla Bellucci z Veľkej Británie sa mimoriadne stará o svoj vzhľad.

Okrem zvyčajných injekcií botoxu a kyseliny hyalurónovej sa rada vrhá pod nôž, aby získala lepšiu prácu glamour modelky.

Teraz však chce začať proces skrášľovania aj pre svoju 14-ročnú dcéru Tanishu – niečo, čo vyvolalo kontroverznú diskusiu po celom svete. Carla minie mesačne asi 240 dolárov na starostlivosť o krásu svojej dcéry.

Keďže má len 14 rokov, procedúry sa v súčasnosti obmedzujú na úpravu nechtov, predlžovanie vlasov a pravidelné farbenie obočia. Ak by to však bolo na matke, tínedžerka by už mala za sebou niekoľko skrášľovacích operácií.

Našťastie, zákony v Spojenom kráľovstve zakazujú kozmetické operácie u neplnoletých. Takáto „liečba“ je možná až od 16 rokov. 37-ročná Carla sa rozhodla začať šetriť peniaze na zákroky pre jej dcéru.

Slobodná matka, ktorá žije v severnom Londýne, hovorí, že si odkladá 150 dolárov mesačne.

„Tanisha nijako  nevyniká v škole, takže sa o jej vzdelanie naozaj nestarám, na rozdiel od mojich chlapcov,“ povedala Carla.

„Bude sa musieť spoliehať na svoj vzhľad, aby sa v živote presadila, takže bude musieť byť dokonalá. Škaredí ľudia sa v dnešnej dobe nikam nedostanú.“

Trojnásobná mama prezradila aj to, ktoré miesto by chcela dať dcérke opraviť.

„Momentálne miluje vzhľad Kardashianiek s veľkým zadkom, prsiami a našpúlenými perami. Keď bude mať 16 rokov, dostane výplne, čo plne podporujem,“ hovorí Carla. Podľa jej mamy je Tanishin zadoček „veľmi plochý“ a potrebuje „vylepšiť“.

„Ak chce byť úspešnou influencerkou a hviezdou reality show, bude sa musieť prispôsobiť vzhľadu doby – takže operácia je jasná voľba. Vyzerá dobre, ale operácia ju urobí krajšou.“ Keď dovŕši 18 rokov, jej mama už má pre ňu naplánované aj iné procedúry…

Okrem prsných implantátov a fazety zubov Carla povzbudzuje svoju dcéru, aby podstúpila veľmi kontroverzný brazílsky lifting zadku, ktorý pozostáva z transplantácie tuku, ktorý sa vyznačuje prirodzene vyzerajúcimi výsledkami.

Čo však na prvý pohľad znie neškodne, je spojené so značnými rizikami. Tento postup je jednou z najnebezpečnejších plastických operácií, pretože existuje riziko náhodného vstreknutia telesného tuku do žily.

„Viem, čo chcem, a nájdem najlepší spôsob, ako to dosiahnuť. Operácia ma netrápi. Mama to zažila a je v poriadku.“ Ostáva už len dúfať, že si uvedomí, že nie všetko je len o vzhľade.

Skutočná krása vychádza zvnútra. A čo budovanie sebaúcty a sebadôvery? Naučte svoje deti, že krása vychádza zvnútra. Ide o veľkosť vášho srdca a to, ako sa správate k ľuďom, nie ako vyzeráte.

Čo si o tom myslíte?

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mama 14-ročnej dcéry chce, aby podstúpila plastickú operáciu, pretože „škaredí ľudia sa nikam nedostanú“”