back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Napriek všetkým prekážkam pár s Downovým syndrómom oslavuje 24-ročné výročie svadby

Tommy a Maryanne sú šťastne zosobášení už 24 rokov.

V deň svadby mala krásna nevesta Maryanne šaty ako Popoluška a bol to úžasný obrad, ktorý zaľúbený pár zdieľal so svojimi rodinami a priateľmi.

Keď sa však rozhodli vstúpiť do manželstva, mnohí verili, že dlho nevydržia, a to preto, že Tommy aj jeho manželka majú Downov syndróm.

V priebehu rokov bol ich vzťah vystavený mnohým negatívnym komentárom a odsudzovania od členov ich rodiny, aj od náhodných okoloidúcich.

Obaja sa však majú veľmi radi a hoci na nich mnohí zazerajú, vedia si poradiť so všetkým, čo im stojí na ceste za šťastím.

Keď hovorili o období, keď sa prvýkrát stretli, obaja sa zhodli na tom, že to bola láska na prvý pohľad a počas týchto 24 rokov sa to len zosilnilo.

Medzi oboma je 13-ročný vekový rozdiel, no nikdy to nevnímali ako prekážku.

Vychádzajú spolu veľmi dobre, pretože vedia, že ich povahy sú úplne odlišné. Kým Tommy je hanblivý, jeho žena vie, ako ho vytiahnuť z pomyselnej ulity.

18 mesiacov po tom, čo spolu začali chodiť, Tommy si povedal, že je pravý čas požiadať Maryanne o ruku.

Ona bola samozrejme nadšená a povedala áno, aj keď prsteň, ktorý dostala, bol ten, ktorý Tommy dostal z automatu. Neskôr jej samozrejme kúpil skutočný.  

Spočiatku bolo veľa ľudí podozrievavých, či by títo dvaja mohli súhlasiť s myšlienkou manželstva, ale čoskoro si uvedomili, že pár je pripravený stráviť svoj život spolu.

Pokiaľ ide o matku Maryanne, vždy podporovala vzťah svojej dcéry a bola šťastná, že našla pravú lásku.

Plne si uvedomujú, že vždy budú ľudia, ktorí nebudú schvaľovať ich manželstvo, ale majú svoju rodinu, ktorá ich podporuje, a čo je najdôležitejšie, majú jeden druhého.

Pokiaľ ide o tých, ktorí označili ich vzťah za „nechutný“, ostáva len dúfať, že vďaka šťastiu tohto páru títo ľudia otvoria svoje srdcia pre tých, ktorí sú trochu odlišní.

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights