Naučte sa jediný spôsob vyslobodenia spútaných rúk zo zväzovača káblov. Je dobré to vedieť…

Mnoho ľudí si hovorí, že niečo nikdy nezažije prípadne nikdy nevyskúša, no vždy ich nakoniec prekvapí moment, alebo situácia a nechcený zážit zažijú tak či tak. Podobná vec sa môže prihodiť komukoľvek v momente, ked‘ vás niekto chytí a zviaže proti vašej vôli.

My vám však ukážeme jedinečný spôsob vyslobodenia rúk zo zväzovača káblov, ktorý vám môže zachrániť život.

Návod na vyslobodenie rúk zverejnil mladý Rus, ktorý poskytol skvelý postup k tomu, aby ste sa vyslobodili z ohrozujúcej situácie.  Všetko čo k tomu potrebujete sú len obuté topánky.

Návod zverejnil mladý Rus, Taras Kulakov, ktorý ma na YouTube svoj vlastný kanál a sledujú ho tisíce ľudí po celom svete.

Nedávno zverejnil spomínané video, zobrazujúce návod na vyslobodenie spútaných rúk od zväzovača káblov. Potrebné je však k tomu mať obuté topánky, ktoré majú šnúrky.

Postup vyslobodenia je veľmi jednoduchý. Šnúrky si najprv rozviažete a jednu z nich prevlečiete cez spútané ruky. Potom prevlečenú šnúrku zaviažete so šnúrkou druhou a začne ich trieť o zväzovač. Medzi šnúrkami a zväzovačom vznikne trenie a to spôsobí pretrhnutie zväzovača. Aj ked‘ sa to zdá ako klamstvo, je to naozaj tak.

Určite si tento trik zapamätajte a ak sa vám náhodou niečo prihodí, hned‘ budete vedieť, čo máte robiť.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Naučte sa jediný spôsob vyslobodenia spútaných rúk zo zväzovača káblov. Je dobré to vedieť…”