Nikdy sa nezamilujte do muža, ktorý nerešpektuje tieto 4 veci

Ak sa vám od vášho potenciálneho partnera nedostáva rešpektu, ktorý si zaslúžite, možno by ste to mali čím skôr ukončiť. Tu je niekoľko vecí, nad ktorými by ste nemali zaváhať.

  1. Veríte, že s ľuďmi by sa malo zaobchádzať určitým spôsobom

Máte základné presvedčenie o tom, ako by sa malo s vami a ostatnými zaobchádzať. Nikdy nerobte kompromisy, keď vidíte zneužívanie.

Povedzme, že zle zaobchádza s čašníkom, ale správa sa k vám ako „dokonalý gentleman“. Bude taký o rok alebo o dva, keď bude vo vašej prítomnosti vo väčšej pohode? Môžete sa stať jeho ďalším cieľom nepríjemného správania.

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému dvojica, fotenie, ľahký Fotka z fotobanky                                                  pexels

  1. Vaša túžba niečo zmeniť

Ak jednoducho nechápe, prečo musíte tráviť toľko času v práci alebo pomáhať iným, berte to ako varovanie. Najhlbšia časť vašej osobnosti chce pomáhať ostatným, a ak to nedokáže oceniť, prehodnoťte svoj vzťah. Nedovoľte, aby vo vás vyvolal pocit viny za veci, na ktorých vám záleží.

  1. Vaši rodina a priatelia (samozrejme)

Ak čokoľvek, čo robia, nie je pre neho dosť dobré alebo – ako sa vás snaží presvedčiť, že to robí pre vaše dobro, odpútajte sa od neho. Vzťah by mal váš okruh blízkych zväčšovať, nie naopak.

  1. Nedostatok úcty k sebe samému

Všimli ste si, že má pravidlá, podľa ktorých žije… každý ich má do určitej miery. Neustále ho ale zaujíma, či zaostáva, alebo či dosahuje nemožný štandard. Venujte tomu pozornosť: môže sa nakoniec dostať k tomu, že vás bude súdiť rovnakým spôsobom. Nechcete žiť svoj život pokúšaním sa preskočiť cez nemožné hranice…

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nikdy sa nezamilujte do muža, ktorý nerešpektuje tieto 4 veci”