Odchod Joea Bidena z poľského hotela zaznamenala z okna. Video vyvolalo na internete búrku

V dňoch 21. – 22. februára 2023 navštívil Varšavu prezident Spojených štátov amerických Joe Biden. Ako to už pri návšteve prezidenta USA býva, rozsah bezpečnostných opatrení a logistiky bol obrovský. Používatelia internetu to mali možnosť vidieť na vlastné oči vďaka nahrávke, ktorá sa objavila na webe.

Video ukazuje moment, keď sa pri odchode z hotela Marriott s Joeom Bidenom vytvorí kolóna áut. Kolóna pozostávala z viac ako 30 vozidiel vrátane dvoch obrnených limuzín, ktoré prevážali prezidenta. Zobrazuje tiež prezidentových najbližších osobných strážcov a ostreľovača na streche budovy pre väčšiu bezpečnosť.

Ako je vidieť na videu, v podzemnej garáži hotela sa vytvorila kolóna áut. Každé z vozidiel malo svoje pevné miesto, ktoré zabezpečovalo bezpečný prejazd prezidenta mestom.

Táto nahrávka vyvolala medzi používateľmi internetu veľký záujem. Niektorých zaujal rozsah projektu a bezpečnostné opatrenia, ktoré prezidentova ochranka použila. Iní upozornili, že kolóna prezidenta Poľskej republiky má zvyčajne oveľa menej vozidiel. Ozývali sa aj hlasy poukazujúce na ekologický aspekt.

„Povedal Biden niečo o ekológii?“

„Napočítal som 33 vozidiel, len v poľskej kolóne alebo až 12, takže sa niet na čo sťažovať“

„S týmto pohonom využíval svoju uhlíkovú stopu 5 rokov“

– komentovali netizens.

@tanyakomarova96 Biden in the house 🇺🇸 🇵🇱 🇺🇦 #bideninthehouse #warsaw #biden2023 ♬ Лови момент – Антитіла

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Odchod Joea Bidena z poľského hotela zaznamenala z okna. Video vyvolalo na internete búrku”