Pár sa po niekoľkých neúspešných pokusoch konečne dočkal svojho vytúženého dieťatka. FOTKA OTECKA dojala každého

Od prvého dňa manželstva Hunter a Hope Maddenovci túžili mať deti.

Ostali však sklamaní, keď sa dozvedeli, že otehotnenie sa ukázalo byť náročnejšie, ako očakávali.

Keď navštívili špecialistov na plodnosť, Hope mala nízke hladiny hCG a progesterónu, čo sťažilo jej otehotnenie a ešte viac udržanie zdravého tehotenstva.

Po absolvovaní liečby neplodnosti a niekoľkomesačnom čakaní pár zažil dva potraty predtým, ako otehotneli so svojím synom Owenom. Keď sa dozvedeli, že Owenovo srdce prestalo biť počas prvého ultrazvuku, boli zdrvení.

Dvojica sa nevzdávala a skúšala ďalej. Splodili Evelyn, no obaja mali počas tehotenstva obavy o jej zdravie. Hope povedala: „Boli sme dobre vybavení na to, aby sme čelili najhoršiemu.“

Hope úspešne donosila Evelyn až do pôrodu aj napriek ich najtemnejším obavám.

Smútok páru za Owenov odchod bol počas 40-hodinového prirodzeného pôrodu silnejší ako kedykoľvek predtým. Emocionálny a traumatický pôrod však priniesol aj uzdravenie.

Po narodení Evelyn, Hunter a Hope konečne dosiahli svoj cieľ stať sa rodičmi.

Tento pár konečne dostal ideálny darček po tom, čo prekonali potraty, liečbu neplodnosti, vyčerpávajúci 40-hodinový pôrod.

Leilani Rogers, fotografka, urobila úžasné snímky dojímavého pôrodu. Mnohých ľudí dojali jej fotografie, najmä tie, na ktorých Hunter konečne vidí svoju milovanú dcéru.

Slúžia ako silná pripomienka, že pôrod je o privedení nového života na svet a založení novej rodiny. Životy Huntera a Hope už nikdy nebudú ako predtým.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pár sa po niekoľkých neúspešných pokusoch konečne dočkal svojho vytúženého dieťatka. FOTKA OTECKA dojala každého”