Rozvedený muž uverejnil skvelé rady do manželstva, ktoré by si mal každý muž prečítať

Rozvedený muž spísal úžasné manželské rady, ktoré by si mal prečítať každý muž.

Vyberte si lásku

Koniec koncov, toto je jediná rada, ktorú potrebujete. Ak je toto zásada, ktorá vás vedie pri všetkých vašich rozhodnutiach, nič neohrozí šťastie vo vašom manželstve. Láska vždy prežije.

Nebojte sa o peniaze

Peniaze sú hra, nájdite spôsob, ako spolupracovať ako tím, aby ste vyhrali. Nikdy nepomôže, keď sa spoluhráči trápia. Nájdite spôsob, ako využiť silu dvoch ľudí a vyhrať.

shallow focus photo of man kissing woman                                                                                unsplash

Vždy rastú spolu

Stojaté jazero spôsobuje maláriu, tečúca rieka je vždy svieža a chladná. Atrofia je prirodzený proces, ktorý nastáva, keď sval prestane pracovať, rovnako ako keď prestanete pracovať na vzťahoch. Nájdite spoločné ciele, sny a víziu, ako spolupracovať a dosahovať ich.

Dovoľte si byť zraniteľní

Nemusíte mať vždy kontrolu. Buďte pripravení podeliť sa o svoje obavy a emócie a uvedomte si svoje chyby.

man hugging woman near trees                                                                                   unsplash

Buďte otvorení

Ak chcete mať dôveru, musíte byť pripravení zdieľať všetko! Najmä veci, ktoré nechcete zdieľať. Chce to odvahu milovať naplno, otvoriť svoje srdce a pustiť svoju vyvolenú dovnútra, aj keď neviete, či sa jej bude páčiť to, čo nájde. Súčasťou tejto odvahy je dovoliť jej, aby vás milovala takých, akí ste, tmu aj svetlo. Ak máte pocit, že si potrebujete dať na seba masku a byť stále dokonalý, nikdy nezažijete lásku naplno.

Nebuďte hlúpi

Budete robiť chyby a ona tiež. Snažte sa nerobiť chyby, ktoré sú príliš veľké, a poučte sa z tých, ktoré ste urobili. Nemali by ste byť dokonalí, len sa snažte nebyť hlúpi.

woman covering man's eyes during daytime                                                                            unsplash

     7. Dvorenie sa nikdy nekončí

Nikdy neberte ženu ako samozrejmosť. Keď ste ju požiadali o ruku, dali ste jej prísľub, že budete mužom, ktorý si získa jej srdce a zachová si ho. Ste ten najväčší a najdôležitejší poklad, aký kedy bude uložený v jej rukách. Vybrala si vás! Nikdy na to nezabudnite.

Zamilujte sa každý deň

Vždy sa budete meniť. Nebudete tými istými ľuďmi, akými ste boli, keď ste sa oženili, a o päť rokov už nebudete tými ľuďmi, akými ste dnes. Zmena príde, a preto musíte svoju lásku pravidelne prejavovať. Nemusí s vami zostať, ak sa prestanete starať o jej srdce, možno bude musieť dať svoje srdce niekomu inému. Vždy bojujte, aby ste získali jej lásku, rovnako ako keď ste s ňou začali chodiť.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rozvedený muž uverejnil skvelé rady do manželstva, ktoré by si mal každý muž prečítať”