Smutná správa o milom dievčatku, ktoré sa dotklo celého sveta: „Naše sladké anjelské dieťa dostalo krídla“

4-ročná Delaney Krings bola zdravé dieťa, no jedného dňa sa sťažovala na bolesť ucha a jej rodičia, Heather a Jack, ju vzali do nemocnice na kontrolu. Lekár ich uistil, že má infekciu a predpísal lieky.

Spočiatku to vyzeralo, že sa stav zlepšuje, ale Delaney potom pocítila ďalšie príznaky, ako je strata rovnováhy, a vtedy jej mama a otec vedeli, že niečo nie je v poriadku.

Po vykonaní niekoľkých testov sa rodina v októbri 2022 dozvedela zdrvujúcu diagnózu.

Delaney mala rakovinu mozgu a bola agresívna. Predpovedali jej 6 až 8 týždňov života.

„Na minútu sa vám zastaví srdce. Svet sa zastaví. Nemôžete dýchať, len sa to snažíte spracovať. Má štyri roky!“ povedala Heather.

V snahe, aby jej posledné dni stáli za to, chceli rodičia pripraviť niečo špeciálne na jej narodeniny, ktoré budú jej poslednými.

Heather potom požiadala ich rodinu a priateľov, aby jej dcére poslali prianie k narodeninám, nevedela, že sa príbeh rozšíri do celého sveta.

„Typ rakoviny, ktorý má, má veľmi malú pozitívnu odozvu na akúkoľvek súčasnú dostupnú liečbu,“ napísala Heather.

„Okrem závažnosti a veľkosti jej nádoru, keď bol prvýkrát nájdený, v podstate spečatil jej osud len pred 12 týždňami. Celý čas som čítala lekárske učebnice, výskumné práce, no v žiadnej z nich som našla nádej.“

16. decembra mala Delaney 5 rokov a zároveň aj jedinečnú narodeninovú oslavu. Dievčatko dostalo viac ako 15 000 narodeninových pohľadníc a množstvo videí od ľudí z celého sveta, ktorí jej priali všetko najlepšie.

„Na mapách, ktoré máme k dispozícii, máme nálepky na všetky miesta, odkiaľ blahoželania pochádzajú, takže Laney môže vidieť, že dostáva lásku z celého sveta od ľudí, ktorých ani nepozná. Myslím, že dnes prišlo poštou 400 blahoželaní,“ povedala Heather v decembri.

„Pokiaľ ešte vie, čo sa deje, môže sa smiať, počuje, vidí, pozná nás, pamätá si nás. Musíte ignorovať čas, pretože aký je tu náš účel? Aby sme čas, ktorý jej zostáva, využili najlepšie, ako môžeme.“

Wisconsin Truck Takeover Enthusiasts zorganizovali pre Delaney narodeninový sprievod, ktorý prilákal až 500 kamiónov a účastníkov sprievodu, vďaka čomu bolo toto podujatie mimoriadne výnimočné.

„Som rád, že si užíva svoje narodeniny. Neexistuje spôsob, ako poďakovať všetkým, ale z hĺbky srdca si všetko vážime,“ povedal otec Jack Krings.

Bohužiaľ, Delaney prehrala svoj boj s rakovinou 28. januára 2023.

„Náš sladký anjelik získal svoje krídla. Leť vysoko, zlatko moje,“ napísala Delaneyina matka Heather a zverejnila fotografiu svojej dcéry s popisom: „Delaney Judith Kringsová. 12.16.2017 — 28.1.2023. Leť vysoko, zlatko moje.

Heather chce, aby príbeh jej dcéry „bol vlnou obyčajných činov láskavosti. Tento svet potrebuje viac lásky a ja verím, že to je to, čo sem doniesla. Láska, čistá a jednoduchá.“

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Smutná správa o milom dievčatku, ktoré sa dotklo celého sveta: „Naše sladké anjelské dieťa dostalo krídla“”