Žena konečne vyhľadá lekársku pomoc, aby zistila príčinu opuchu nohy. Bolo už však neskoro…

Väčšina ľudí vyhľadá lekársku pomoc, keď nejaká časť ich tela opuchne. Často to odkladáme zo strachu, že sa dozvieme nepríjemnú diagnózu.

Ak však už existuje vážny problém, môže sa časom zhoršiť.

Cheryl Murray si prvýkrát v pätnástich rokoch všimla hrčku na boku nohy, ktorá sa zväčšovala, až kým nemala veľkosť golfovej loptičky. Cheryl hovorila so svojím priateľom, ktorý jej odporučil navštíviť lekára.

Výsledky niekoľkých testov boli šokujúce. Cheryl mala rakovinu nazývanú sarkóm, ktorá postihuje spojivové tkanivá tela.

Aby sa rakovina nešírila, doktor musel Cheryl amputovať nohu pod kolenom. Teraz je schopná opäť chodiť s minimálnou pomocou vďaka protetickej nohe.

Priateľa Davida však držala v nevedomosti celé dva roky. Keď to konečne prezradila, David trval na tom, aby navštívila lekára, ale už bolo neskoro.

Život jej plynul tak rýchlo, že si ani nevšimla nejaké malé bolesti.

Povedala: „Nikdy som si nemyslela, že je to niečo vážne. Toľko som sa chichotala, pretože som bola tak šokovaná, že som nebola schopná hovoriť.“

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena konečne vyhľadá lekársku pomoc, aby zistila príčinu opuchu nohy. Bolo už však neskoro…”