5 Tipov ako udržať svojho muža vždy šťastného, verného a spokojného

Ako udržať svojho muža vždy šťastného, verného a spokojného

  1. Urobte z neho prioritu

Nájdite si čas, aby ste svojmu mužovi dali najavo, aký je pre vás výnimočný. Áno, život je veľmi zaneprázdnený; škola, práca, deti a iné záväzky často stoja v ceste. Urobte si počas dňa čas na odoslanie textovej správy alebo vyzdvihnutie jeho obľúbeného jedla na ceste domov je jednoduchý spôsob, ako mu pripomenúť, že na neho stále myslíte.

  1. Dôverujte mu

Neistota je hlavným obmedzovačom a neopodstatnené poúčanie, špehovanie a obviňovanie vás určite nikam neposunú. Ak máte akékoľvek oprávnené obavy z podvádzania, úprimný rozhovor je zvyčajne najlepším miestom, kde začať.

woman in gray crew neck t-shirt and blue denim jeans sitting on black chair                                                                             unsplash

  1. Nehovorte za jeho chrbtom

Všetky páry musia zažiť ťažké chvíle, ale „vyvetrať špinavú bielizeň“ je zvyčajne zlý nápad. Ak prežívate vzťahovú drámu, žartovanie s priateľmi a rodinou veci často zhorší. Pamätajte, že len preto, že dokážete odpustiť svojmu mužovi, neznamená to, že odpustí aj on vám.

  1. Flirtujte s ním

Toto udržiava vašu vášeň nažive a je dôležitou súčasťou každého dobrého vzťahu. Plánujte si rande, skúšajte spolu nové veci a len tak pre zábavu ho štípnite do líc. Trocha sextingu tiež nikdy nezaškodí.

Zadarmo Fotobanka s bezplatnými fotkami na tému blízky, blond, bufet Fotka z fotobanky                                            unsplash

  1. Podporte ho

Ak chce váš muž vyskúšať niečo nové, povzbuďte ho. Ak prechádza ťažkým obdobím života, podporte ho. Vo všeobecnosti sa muži neotvárajú tak ľahko ako ženy, takže nečakajte úprimný rozhovor zakaždým, keď prechádza zlým miestom. Niečo také jednoduché, ako keď mu poviete, že robí dobrú prácu, alebo mu po dlhom dni pripravíte dobré jedlo, môže spôsobiť, že sa bude vo vzťahu cítiť oveľa lepšie.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “5 Tipov ako udržať svojho muža vždy šťastného, verného a spokojného”