Chybičky krásy, ktoré zmenili telo mamičky po pôrode, ju priviedli do depresií. Ženám odkazuje len jedno.

Stať sa matkou je pre mnohé ženy najväčší sen a každá budúca mamička sa na svoje dieťa teší od samého začiatku. Tehotenstvo však nie je prechádzkou ružovou záhradou a pôrodu sa desí mnoho žien.

Nie je to však niečo, čo by sa nedalo zvládnuť, no to, čo príde po pôrode a aké zmeny na vašom tele spôsobí tehotenstvo, ženy až tak veľmi neteší.

Strie, jazvy, natiahnutá pokožka a niekedy aj depresie. Telesné zmeny sú jednoducho viditeľné a veľa žien sa nevie zmieriť s tým, že ich telo už nie je také ako pred pôrodom.

Niektoré sa vo svojom tele cítia naozaj dobre a tieto veci neriešia, niektoré sú s tým v pohode len do momentu, kým ich nevidí niekto iný.

Presne s takýmito problémami súperila aj trojnásobná mamička Sarah Nicole Landry. Sarah sa za svoju postavu hanbila a tieto úzkosti ju dohnali k prejedaniu sa, ktoré číslo jej váhy zmenilo na 100kg.

Povedala si, že takto to ďalej nejde a dostala sa naspäť do formy. Kilogramy, ktoré počas tehotenstva nabrala sa síce stratili, ale strie, uvoľnená koža a celulitída ostali.

Tieto chybičky krásy jej nedali spať dlhú dobu a postupne ju začali vyčerpávať aj všetky fotky na sociálnych sieťach, ktoré nám podsúvajú dokonalú krásu, ktorá snáď ani len neexistuje. Zmeniť pohľad na seba samú jej trvalo dlhší čas. Namiesto krásnych žien na
Instagrame, sledovala ženy, ktoré všetky chybičky krásy prezentujú ako svoje prednosti.

Rozhodla sa preto využiť silu sociálnych sieti a ukázať ľudom niečo ozajstné. Založila si profil, thebirdspapaya, a ukazuje na ňom svetu prirodzené fotky za ktoré sa nehanbí.

Účet sa stál rýchlo populárnym a dnes má viac ako 2 milióny followerov . Prevažnú časť tvoria ženy, ktoré si podobnými, ak nie úplne rovnakými, problémami prešli tiež a sú jej vďačné za takýto druh podpory.

Sarah si uvedomuje, že zmeniť svoj uhol pohľadu nie je úplne jednoduché. Verí však, že aj takýmto spôsobom sa môžu ženy začať mať rady také aké sú. V nedokonalosti je dokonalosť a všetci sme iný. A niekedy je dôležité si vedieť urobiť srandu sám zo seba a obklopiť sa tými správnymi ľuďmi.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chybičky krásy, ktoré zmenili telo mamičky po pôrode, ju priviedli do depresií. Ženám odkazuje len jedno.”