Dieťa, ktoré ako novorodenec bolo zahodené pri smetisku, je dnes generálnym riaditeľom firmy v hodnote viac ako 62 miliónov dolárov

Väčšina ľudí verí, že život sa začína narodením do milujúcej rodiny. Od začiatku je o nás postarané a je nám poskytnuté všetko, čo potrebujeme, aby sme mohli prosperovať.

Žiaľ, v prípade 32-ročného Freddieho Figgersa to tak nebolo. V skutočnosti sa o jeho živote nedá povedať, že by bol „normálny“.

Figgersa objavili ako novorodenca na ulici, pretože ho opustila jeho biologická matka, ktorá ho nechcela.

„Mama ma vyhodila ako obyčajný odpad, ani som tu nemal byť, “ povedal.

Nathan a Betty Figgersovci naopak hľadali syna a rozhodli sa dať Freddiemu príležitosť žiť v ich milujúcej rodine.  Privítali malého Freddieho vo svojom dome a ako jeho adoptívni rodičia mu poskytli druhú šancu, ktorú tak veľmi potreboval.

Podľa článku ktorý na svojej webovej stránke Figgers zdieľal, Figgers tvrdí : „Je úžasné, že môžete stretnúť ľudí, ako sú moji rodičia, a ja som svojich biologických rodičov dodnes nestretol.  Nikdy som o to nemal veľký záujem. „

Keď Figgers vyrastal, ukázalo sa, že má prirodzený talent na pochopenie fyziky, ktorá je základom elektrických zariadení. Pred svojimi desiatymi narodeninami začal rozoberať a znovu skladať počítač z roku 1989, ktorý mu dal otec ako darček k narodeninám.

Neskôr, keď mal 12 rokov, dostal prvú ponuku pracovať ako počítačový technik. Len o tri roky neskôr začal na vlastnej záhrade vyvíjať cloudovú databázu, čím sa etabloval ako majiteľ malého podniku.

V dospelosti si Figgers napriek tomu, že nikdy nenavštevoval vysokú školu, založil vlastnú telekomunikačnú spoločnosť Figgers Communications, ktorú prevádzkuje dodnes.

Ako sa uvádza v popise jedného z jeho videí na YouTube: „V súčasnosti je zakladateľom a výkonným riaditeľom (CEO) spoločnosti Figgers Wireless, afroamerickej telekomunikačnej spoločnosti v hodnote viac ako 62,3 milióna dolárov, o ktorej ste možno nikdy nepočuli. „

To nie je ale všetko. Figgers mal vďaka jeho rodine možnosť rozvíjať aj svoju vlastnú vnútornú kreativitu. Keď bol dieťa, začal vyvíjať pomôcky na pomoc svojmu adoptívnemu otcovi, ktorý trpel Alzheimerovou chorobou.

So svojím otcom mohol kedykoľvek komunikovať tak, že do páru topánok, ktoré mal v tom čase na sebe, ukryl obojsmerné komunikačné zariadenie a GPS tracker.

Figgers mal doteraz nepochybne neobyčajný život a v budúcnosti o ňom a jeho úspechoch pravdepodobne ešte budeme počuť.

Freddie, odviedol si vynikajúcu prácu! Veľa šťastia v tvojich ďalších aktivitách a my ti prajeme veľa úspechov.

Keď chcete vedieť viac o živote Freddieho Figgersa pozrite si prosím video uvedené nižšie:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dieťa, ktoré ako novorodenec bolo zahodené pri smetisku, je dnes generálnym riaditeľom firmy v hodnote viac ako 62 miliónov dolárov”