Dievčatko uzemnilo predavačku, keď si vybralo bábiku s inou farbou pleti

Sophia je dvojročné dievčatko, ktoré miluje bábiky a sníva o tom, že keď vyrastie, stane sa lekárkou.

Keď dvojročné dievčatko absolvovalo mesiac učenia na nočník, jej hrdá mama ju vzala do obchodu vybrať si darček. Sophia už presne vedela, čo chce. Vybrala si bábiku, ktorá bola oblečená ako doktorka.

Odniesla ju k pokladni, ale pokladníčka trval na tom, že malému dievčatku položí sériu otázok, z ktorých sa Sophiina mama rozzúrila.

Pokladníčka sa spýtala Sophie, či ide na narodeninovú oslavu, a či bábiku vybrala ako darček pre kamarátku. Sophia nechápavo hľadela na pani za pokladňou a jej mama bola prinútená vysvetliť pokladníčke, že bábika bola odmenou pre Sophiu.

www.facebook.com

Žena sa potom spýtala Sophie, či si je istá, že bábiku chce. Tá jednoznačne odpovedala. ,,Áno, prosím!“

,,Ale nevyzerá ako ty,“ uviedla pokladníčka. ,,Máme veľa iných bábik, ktoré sa viac podobajú na teba.“

Mama malého dievčatka sa veľmi nahnevala na reakciu pokladníčky, no skôr kým stihla zareagovať Sophia ju predbehla.

,,Je doktorka ako ja. A ja som pekné dievčatko a ona je pekné dievča. Vidíš jej pekné vlasy? A vidíš jej stetoskop?“ Sophiina odpoveď zastavila pokladníčku, ktorá našťastie upustila od ďalších otázok.

„Táto skúsenosť len potvrdila moje presvedčenie, že sa nerodíme s myšlienkou, že na farbe záleží. Pokožka má rôzne farby, rovnako ako vlasy a oči a každý odtieň je krásny,“ napísala Brandi.

Príspevok mamičky sa stretol s miliónom reakcií a viac ako 50 000 komentármi.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievčatko uzemnilo predavačku, keď si vybralo bábiku s inou farbou pleti”