Fotograf odfotil najkrajší záber svojho života úplne náhodne. Fotografia získava cenu za cenou

Jedna z najkrajších fotografií sveta, ba možno tá najkrajšia, sa podarila nemeckému fotografovi Danielovi Biberovi. Fotograf na lúke fotografoval škorce, ked‘ sa zrazu ich smer letu zmenil, pretože za nimi začal letieť dravec.

Malé vtáčiky tak nečakane zmenili smer, čo si fotograf ani neuvedomil, chcel len zachytiť ich let. Ked‘ na svoje fotografie pozrel spätne, uvidel niečo neskutončné. Tvrdí, že práve toto je fotografia, ktorá sa podarí len raz za život. Na tejto geniálnej fotografii môžete vidieť ako vtáčiky vytvorili obrazec letiaceho vtáka.

Po tom, čo túto fotografiu Daniel zverejnil, získala mnoho obdivovateľov. S fotografiou sa zapojil aj do nejednej súťaže, kde získal množstvo ocenení.

Okrem toho že je na fototgrafii zachytený krásny obraz, je fotka odfotená aj technicky správne, pretože je ostrá a zapadajúce slnko vytvorilo krásny kontrast.

 

Image credits: Daniel Biber/lensculture

Image credits: Daniel Biber/lensculture

Image credits: Daniel Biber/lensculture

zdroj:boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Fotograf odfotil najkrajší záber svojho života úplne náhodne. Fotografia získava cenu za cenou”