Muž sa presťahoval k chorej 89-ročnej susede, pretože nemá nikoho. Chcete jej tak pomôcť

Keď sa 31-ročný Chris Salvatore presťahoval do nového bytu, prvou osobou, s ktorou sa spriatelil, bola 85-ročná Norma Cook a jej mačka Hermes.

Chris pomáhal svojej staršej susedke a bol tu pre ňu vždy, keď potrebovala akúkoľvek pomoc.

Keď mala Norma 89 rokov, jej zdravie sa začalo zhoršovať a skončila v nemocnici. Jediným spôsobom, ako sa mohla vrátiť domov, bola nepretržitá asistencia. Keďže sa však o ňu nemal kto postarať, šanca na návrat domov bola mizivá.

Keď sa Chris dozvedel, čo sa deje, rozhodol sa zakročiť. Bol jediným človekom, na ktorého sa Norma mohla spoľahnúť a nechcel ju sklamať. Chris teda založil GoFundMe a dokázal vyzbierať 25 000 dolárov len za sedem hodín. O mesiac neskôr kampaň pomohla vyzbierať 50 000 dolárov, no keďže 24-hodinová zdravotná starostlivosť stojí veľa peňazí, Chris vedel, že potrebuje nájsť dlhodobé riešenie.

,,Jediná možnosť bola, aby išla do zariadenia,“ uviedol pre TODAY. ,,Nemohol som to urobiť niekomu, kto je ako moja vlastná babička.“

Bohužiaľ, Norma zomrela vo februári 2017, ale posledné dni svojho života strávila s vedomím, že je milovaná a niekto sa o ňu stará. Chris zdieľal smutnú správu so svojimi sledovateľmi na svojom Instagrame, kde uverejňoval fotografie a videá, na ktorých sa on a jeho „babka“ zabávajú pozeraním správ, rozprávaním a jedením arašidov.

,,Nazvala ma vnukom, ktorého nikdy nemala,“ povedal Chris o Norme.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž sa presťahoval k chorej 89-ročnej susede, pretože nemá nikoho. Chcete jej tak pomôcť”