Nemohol som sa už viac pozerať na zničenú chodbu. Tak som zmenil chodbu v bytovke na nepoznanie

Vstupy do bytových domov sa nemôžu vždy pochváliť úhľadným vzhľadom. Každý rád žije v čistote a poriadku, ale len málo ľudí je ochotných poupratovať vchod pre všetkých susedov.

Samozrejme, niekde sú za to zodpovedné upratovacie služby a niekde sa susedia dohadujú medzi sebou a následne vypracujú plán upratovania, do ktorého by sa mali všetci zapojiť.

Obyvateľ jedného ruského mesta Boris Černičenko prevzal iniciatívu do vlastných rúk. Nečakal na rozhodnutie o opravu vstupu vo svojom vlastnom dome. Boris je talentovaný umelec a všetky svoje zručnosti ukázal na stenách a schodiskách.

Muž zmenil najobyčajnejší 8-poschodový panelák na galériu výtvarného umenia. Pri práci bral ohľad na želania svojich susedov. Preto bolo každé poschodie namaľované jedinečným spôsobom.

Od samého začiatku maľoval v noci, aby ho nikto nerušil. Ľudia sa o jeho projekte rýchlo dozvedeli a niektorí začali dobrovoľne pomáhať pri nákupe potrebných materiálov.

Boris neskôr zmenil svoje miesto bydliska. Muž sa okamžite rozhodol pracovať na novom mieste. Starí susedia si často spomínajú na talentovaného umelca s láskavou povahou.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nemohol som sa už viac pozerať na zničenú chodbu. Tak som zmenil chodbu v bytovke na nepoznanie”