Po 128 hodinách sa stal zázrak, keď bolo zachránené dvojmesačné dieťa z trosiek zničeného domu v Turecku

Napriek smútku a tragédiám v Turecku sa tam nachádzajú aj nádejné a šťastné momenty. Skutočnosť, že 2-mesačné dieťa bolo objavené živé po tom, čo bolo uväznené v troskách neuveriteľných 128 hodín, bola jedným z takýchto prípadov. Je pozoruhodné, že dieťa neutrpelo žiadne zranenia.

Na sociálnych sieťach sa video s dvojmesačným bábätkom stalo okamžite populárnym. Keďže toto dieťa bolo pochované pod troskami vlastného domu, ľudia sú ohromení týmto zázrakom.

Vo videu na sociálnych sieťach je možné vidieť bábätko, ako saje, zatiaľ čo drží mužský prst.

Úžasná práca záchranárov!

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po 128 hodinách sa stal zázrak, keď bolo zachránené dvojmesačné dieťa z trosiek zničeného domu v Turecku”