Roztomilé pätorčatá z Ukrajiny sú obrovskou internetovou senzáciou. Ich fotky vás naplnia šťastím a radosťou

Tohtoročné leto bolo naozaj magickým obdobím pre jednu rodinu v Odese na Ukrajine. Oksana Kobletskaya, ktorá má 37 rokov, čakala v pôrodnici na príchod svojich dvoch zdravých bábätiek.

Aké bolo však prekvapenie, keď sa jej ich narodilo rovno päť! Kam sa tri chlapci a dve slečny vošli, to nikto nevie. Aj keď vyšli pätorčatá cisárskym rezom a o mesiac a pol skôr, ako bolo plánované, sú našťastie pre rodičov všetky zdravé. Po troch mesiacoch v nemocnici sa mohli konečne dostať do ich nových domovov.

Taká vzácnosť nezostane bez povšimnutia. Plno fotografov sa hrnulo, aby mohli pätorčatá zdokumentovať, ale tú hlavnú česť dostala až Julia Guseva. Julia hovorí, že s nimi bolo veľmi jednoduché pracovať, pretože všetok čas prespala.

Na snímkach nižšie môžete vidieť spokojnú rodinku novonarodeného Denisom, Vladom, Davidom, Sašenka a Dasha.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Roztomilé pätorčatá z Ukrajiny sú obrovskou internetovou senzáciou. Ich fotky vás naplnia šťastím a radosťou”