Žena, ktorá utrpela vážne popáleniny sa stretla s orangutanom. Jeho reakcia všetkých prekvapí

Darci Miller utrpela ešte v roku 2015 traumatické a ťažké popáleniny. O pár mesiacov neskôr sa stretla s orangutanom a našťastie ich stretnutie niekto natáčal, aby ho videl celý svet! Úplne úžasné je, že keď sa orangutan Rocky prvýkrát stretol s Darci, presne vedel, ako by mal reagovať.

Orangutany sú neuveriteľne inteligentné a veľmi dobre vedia cítiť s ľuďmi a ich emóciami.

Po mnohých operáciách, ktoré Darci za posledné roky podstúpila, mala problém s tým, aby jej jazvy a poláleniny niekto videl.

Postupne sa však naučila, že výjsť z domu a nebáť sa ukázať ľuďom svoje jazvy je nevyhnutné pre jej psychickú pohodu.

Spolu s jej snúbencom sa v jeden deň rozhodli navštíviť Indiana Zoo,

kde sú okrem iných aj exotické zvieratá. Darci však nemala ani potuchy, že zažije niečo, čo jej navždy úplne zmení život.

Hneď ako Darci vstúpila do expozície orangutanov, Rocky, ktorý bol zvedavý, prišiel rovno k nej a zdalo sa, že ho veľmi zaujíma jej obväz, ktorý zakrýval jej krk a rameno. Potom veci nabrali spád, ktorý bol skutočne ohromujúci, Rocky ukázal na popálenú oblasť, zvedavý, ako by bol malé zvedavé dieťa.

Darci najprv váhala a uvažovala, či orangutan chápe, že ju to bolí. Rocky však bol naliehavý, takže Darci pomaly odlepila obväz, aby ukázala Rockyho jazvy pod obväzom.

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena, ktorá utrpela vážne popáleniny sa stretla s orangutanom. Jeho reakcia všetkých prekvapí”