Máte zelené oči? 7 vecí, ktoré vďaka nim máte a možno o tom ani neviete

Hovorí sa, že oči sú zrkadlom našej duše. Oči dokážu vyjadriť našu radosť, smútok, úsmev aj slzy… Dokonca aj farba očí, získaná od narodenia, môže mnoho napovedať o našom charaktere. Zelená farba očí – veľká rarita: len 2% populácie planéty sú zelenookí ľudia. V niektorých krajinách je to však úplne bežné.

Toto je 7 charakteristík zelených očí.

  1. Prefíkanosť

Zelené oči – znamenie nezbednosti a prefíkanosti. Vyžarujú z nich rôzne myšlienky, no nie sú čitateľné.

V správaní zelenookých ľudí sa zázračne preplietajú dva extrémy: múdrosť a detinskosť. Títo ľudia sú náchylní k rebélii, často riskujú pri možnosti skúsiť alebo sa naučiť niečo nové.

Majú zmysel pre humor a všetky vlohy charizmatického vodcu. Je pravdepodobné, že nikto sa nevie tak zabávať a užívať si život, ako majitelia zelených očí!

  1. Vášeň

Zelenookí ľudia sú veľmi pracovití a svoju vášeň vedia pretaviť do všetkých oblastí života, či už profesionálnej alebo súkromnej. Sú úprimní a majú dar vedieť pozorne počúvať svojho partnera. Milujú do hĺbky a neboja sa prejaviť svoje pocity.

Človek s takýmito očami prinesie svojej milovanej kvety alebo darček len tak, bez udania dôvodu. Vo svojom zamestnaní preskočí všetkých kolegov, pretože je vždy ochotný učiť sa a rozvíjať. Zameriava sa na výsledky a nedokáže len tak nečinne sedieť na mieste.

Všetci títo ľudia sú poháňaní vášňou a elánom. Preto sa neúnavne blížia k svojim cieľom a vždy vedia, ako sa rozhodnúť správne.

  1. Čaro

Ľudia, ktorí majíu zelené oči náchylní k mysticizmu,

čo ich robí zvedavými a charizmatickými. Vždy sa na nich nájde niečo tajomného. Niet divu, že čarodejníci a nadprirodzené bytosti sú zvyčajne zobrazované so zelenými očami!

Morské panny, upíry či iné tvory hypnotizujú a fascinujú ľudí svojimi zelenými očami. Podobným spôsobom aj ľudia s touto farbou očí si dokážu k sebe prilákať mnohých iných ľudí – doslova vyžarujú magnetizmus.

Sú nezávislí a nečakajú na žiadne povolenie. Svoje názory si zvyčajne nechávajú pre seba, no  pozorne sledujú všetko, čo sa okolo nich deje.

  1. Žiarlivosť

Shakespeare nie náhodou nazval žiarlivosť „zelenookým monštrom“. Táto vlastnosť sa už dlho spája s majiteľmi zelených očí.

Ľudia so zelenými očami sú tak žiarliví, že niekedy prekračujú hranice slušnosti. V záchvate žiarlivosti môžu napáchať veci, ktorými si od seba odoženú všetkých svojich blízkych. Nič ich nerozčúli tak, ako žiarlivosť…

  1. Šarm

Možno je to vzácnosť, ale majitelia zelených očí sú najočarujúcejší a najkrajší ľudia na svete. Zelenookí muži sú magnetom na ženy a často sa stávajú veľmi vplyvnými ľuďmi.

Pochybujete o tom? Pozrite sa na Gerarda Butlera, Roberta Pattinsona, Toma Cruisea, Christiana Balea a mnohých ďalších – všetci sú zelenookí!

Atraktívnosť zelených oči sa tradične spája so sexualitou a energiou. Ľudia so zelenými očami vyžarujú pri komunikácii s ostatnými nefalšovanú radosť, preto je jednoducho nemožné odolať ich šarmu.

  1. Kreativita

Ľudia so zelenými očami sa vyznačujú vynikajúcou kreativitou. Majú veľmi dobrú predstavivosť, preto často pracujú v tvorivých zamestnaniach.

Ľudia so zelenými očami vždy vychádzajú z originálnych nápadov a nápaditých riešení, aby dosiahli akékoľvek ciele. Ich myšlienkový proces je jedinečný, na rozdiel od iných. Toto všetko im pomáha prekonať takmer všetky ťažkosti v ich živote.

  1. Intelekt

Ľudia so zelenými očami sú veľmi šikovní a milujú život. Sú schopní hovoriť dobre a presvedčivo. Ich inteligencia im pomáha sústrediť sa a nájsť riešenie aj v tých najťažších situáciách. Bystrá myseľ im umožňuje vždy zostať o krok vpred pred konkurenciou.

Nové informácie vnímajú a spracujú o niečo rýchlejšie než ostatní smrteľníci. Sú citlivejší na to, čo sa deje v ich okolí a dokážu si lepšie stanoviť svoje ciele. Prirodzene, dosahujú ich lepšie, než ktokoľvek iný.

Ľudia so zelenými očami dokážu viesť rozhovor, nech už je akokoľvek náročný. Sú vždy otvorení a vedia vždy jasne vyjadriť svoj postoj. Nenechajú sa rozptýliť a nevybočujú zo stanovenej cesty.

Poznáte ľudí so zelenými očami? Sedí na nich táto charakteristika?

oči

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Máte zelené oči? 7 vecí, ktoré vďaka nim máte a možno o tom ani neviete”