Ako bude o 80 rokov vyzerať Európa? Predpoveď umelej inteligencie je šokujúca! Slovákov táto správa nepoteší

Umelá inteligencia sa každým dňom stáva bežnejšou a bežnejšou súčasťou našich životov. Najnovšia však opäť prekvapila svojou originalitou a vytvorila plán Európy v roku 2100. Nové rozdelenie hraníc však väčšinu Európanov vôbec nepoteší, a inak na tom nie sú ani Slováci. Šialená predpoveď bola vytvorená len 18-ročným chlapcom z Bulharska, ktorý svoj výtvor uverejnil na účte Amazing Maps, a ako prvé na ňu zareagovalo  Živé.sk.

Naša krajina ako taká totiž, podľa predpovede, zanikne a namiesto nej vznikne tzv. Rakúsko- Slovensko.

Čo by malo viesť k takejto radikálnej zmene  hraníc je však neznáme. Podobne sa zjednotí a východná časť balkánskych krajín, ktoré by sa mali opätovne zjednotiť a vytvoriť Juhosláviu. Aby toho však nebolo málo, bude spojená s Dánskom na severe.

Nepoteší hlavne Slovákov

Krajiny ako Nemecko, Taliansko či Francúzsko žiadne zmeny nepostihli no Anglicko sa z mapy vytratilo úplne a bolo nahradené Škótskom.

Z pobaltských štátov sa utvorí akási Lotyšská ríša a z Rumunsko sa premenuje na Rubmunsko. Poľsko, Ukrajina, Bielorusko a Rusko sa spoločne stanú súčasťou nešpecifikovanej oblasti.

foto: instagram

Zo zoskupenia Holandska, Luxemburska a Belgicka sa stane Bene, skrátene pre Benelux. Bulharsko a Grécko na juhu Európy by sa, podľa všetkého, takisto mali zjednotiť a vytvoriť samostatný štát.

Mapa je samozrejme len výstrelom do prázdna a jasným príkladom toho, že umelá inteligencia ešte stále má nejaké tie muchy. Nevie napríklad predpovedať vývoj geopolitickej situácie vo svete, no o niekoľko rokov, sa už možno stretneme aj s realistickejšou predpoveďou. Čo si mysĺite o tejto predpovedi? Nepoteší hlavne Slovákov.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako bude o 80 rokov vyzerať Európa? Predpoveď umelej inteligencie je šokujúca! Slovákov táto správa nepoteší”