Nechutný detail na fotke zničil ženíchovi celú svadbu. Toto by sa nemalo stávať

Každý svadobný hosť a samotná nevesta so ženíchom chcú počas svojho veľkého dňa vyzerať čo najlepšie. O neveste nieť pochýb, no nie každý ženích si potrpí na upravenom vzhľade. Niekedy prekvapí a šokuje všetkých hostí.

Niektorí si zvolia netradičné sako, celý oblek, alebo doplnky. No hygiena a celková úprava zovňajšku by mala byť samozrejmosťou. K zovňajšku patrí aj úprava nechtov.

Upravené nechty sú vizitkou každého z nás. Na svadbe by mali byť upravené o to viac, pretože kameraman a fotograf sa sústredia na zachytenie objatí, dotykov rúk a obrúčok na prstoch.

Nechty ženícha, ktorého fotku uvidíte nižšie vás však poriadne prekvapia. Ľudia sú z jeho nechtov poriadne znechutení a odkazujú mu, nech si ich upraví aspoň po svadbe.

Pod ich fotografiou sa rozprúdila debata a jeden z komentujúcich to zhodnotil takto:

,,Ked‘ takto vyzerajú jeho nechty, ako asi môže vyzerať zvyšok!“ Niektorí z ľudí sa ženícha zastávajú a tvrdia, že určite pracuje ťažko s rukami a to ho ospravedlňuje. Čo si myslíte o jeho nechtoch vy? Je to podľa vás v poriadku?

Zdroj: Facebook

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Nechutný detail na fotke zničil ženíchovi celú svadbu. Toto by sa nemalo stávať”