streda, 22 mája, 2024

Prečo Angelina Jolie milovala svoje adoptované deti viac ako svoju vlastnú dcéru?

Bývalému hollywoodskemu páriku Angelina Jolie a Bradovi Pittovi sa za viac ako 10 rokov podarilo vychovávať až 6 detí: 3 adoptované a 3 vlastné. Hlavnú pozornosť verejnosti však vždy upútalo len jedno dieťa filmových hviezd. Faktom je, že Shiloh Nouvel Jolie-Pitt sa od útleho detstva chcela stať chlapcom a požadovala, aby sa volal John.

Samozrejme, fanúšikovia Angelina jolie boli zvedaví, kam to všetko bude smerovať.

https://www.instagram.com/p/BlEY7LHBN00/?utm_source=ig_embed

Shiloh sa narodila v máji 2006 a stala sa prvým biologickým dieťaťom tohto páru. Pre krásu a popularitu svojich rodičov bola vždy zaujímavá pre verejnosť. Mnohí jej predpovedali anjelský vzhľad a predvádzacie móla.

Veľké prekvapenie však nastalo, keď vyšlo na povrch, že dievča nemá rado ani svoje telo a ani svoje meno.

Keď malo dieťa dva roky, Jolie a Pitt boli pozvaní do show Oprah Winfrey. Počas rozhovoru dvojica divákov odradila nečakaným vyhlásením. „Shiloh požaduje, aby sme ju volali John alebo Peter. Sú to postavy z rozprávky Peter Pan.

Takže teraz ju voláme John,“ povedal Brad. Samotní rodičia považovali správanie dcéry za roztomilé, no mnohých fanúšikov to dalo do pozoru.

https://www.instagram.com/p/1ooOwtxHMU/?utm_source=ig_embed

Krátko pred týmto incidentom Angie priznala, že je viac naviazaná na svoje adoptované deti Paxa, Zaharu a Maddoxa. Herečka to vysvetlila tým, že si toho „veľa prežili“ a Shiloh mala „privilégiá“ už od narodenia. Hviezda nazvala svoju vlastnú dcéru čiernou ovcou, pretože zdedila vzhľad po svojom otcovi – blond vlasy a modré oči.

https://www.instagram.com/p/B-9_1NaHpjL/?utm_source=ig_embed

Filmová hviezda tiež poznamenala, že deti, ktoré si adoptovala, prišli do jej domu s už určitými povahovými črtami, zatiaľ čo Shiloh bola „čistá tabuľka“. Napriek predsudkom voči vlastnej dcére si z času na čas pripomenula, že potreby bábätka nemožno ignorovať, nech sú adoptované deti v jej očiach akokoľvek zraniteľné.

Túžba vyzerať ako chlapec

V rozhovore pre Vanity Fair v roku 2010 Jolie hovorila trochu o svojich deťoch, vrátane niektorých zaujímavých faktoch o Shiloh. Podľa Angie má jej dcéra výnimočný zmysel pre humor, nebojí sa pôsobiť hlúpo a miluje nezbednosť. Navyše sa vidí vo svojich bratov a chce byť ako oni. Preto si ostrihala vlasy a trvala na tom, aby v jej šatníku bolo výlučne len chlapčenské oblečenie.

https://www.instagram.com/p/CSUMR21sEqt/?utm_source=ig_embed

Je dôležité poznamenať, že herečka vždy podporovala práva gayov a tých, ktorí veria, že sa narodili v nesprávnom tele. Preto je veľmi nahnevalo, keď jej svokra priniesla vnučke šaty. Angie verila, že tieto dary sú prejavom neúcty k presvedčeniam jej dcéry.

Nový štýl Shiloh Jolie-Pitt

Začali sa množiť klebety, že najstaršia dcéra Angeliny a Brada plánuje zmeniť pohlavie. Pravda je však taká, že teraz má dievča 15 rokov a na verejnosti sa čoraz častejšie objavuje v ženskejšom oblečení, lakuje si nechty a necháva si narásť dlhšie vlasy.

Niektorí hovoria, že dievča jednoducho vyrástlo, iní hovoria, že to bola Angelina, ktorá dcére vnucovala svoje nápady a chcela z nej urobiť chlapca.

 

Zdroj: ofigenno.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Latest

Newsletter

spot_img

Don't miss

spot_imgspot_img

Máte túto pečiatku na občianskom? Tu je uvedené, na čo vlastne slúži – Veľa ľudí o tom nemá poňatia

Mnohí z nás nosia svoj občiansky preukaz každý deň pri sebe a používajú ho najmä ako doklad totožnosti. Na slovenských občianskych preukazoch sa však...

Manžel ju chcel vyhodiť, ale ja som ju vzala a zachránila. Povieme vám, ako obnoviť orchideu z jedného listu

Orchidea je jedinečná v tom, že aj keď sa zdá byť mŕtva, môžete sa pokúsiť vdýchnuť jej druhý život. Ak má orchidea zhnité listy...

Sudca sa ženy opýtal, prečo potrebuje choré dieťa, ktoré opustili jeho biologickí rodičia. Jej odpoveď všetkým vyrazila dych

Addisyn Lopezová sa rozhodla z prvej ruky porozprávať o tom, ako začala svoju misijnú cestu v Guatemale. So svojou rodinou sa už desať rokov...
Verified by MonsterInsights