Renáta Názlerová zo Súdnej siene vytrela zrak všetkým neprajníkom. Prehovorila o svojej postave. Jej slová sú úžasné

Známa JOJ-kárska moderátorka Renáta Názlerová sa za svoju postavu nikdy nehanbila. Diváci ju doteraz mohli vidieť v populárnych televíznych reláciach ako spravodlivú prokurátorku v Súdnej sieni alebo moderátorku v relácií Supermama.

Veľmi sympatická a príjemna brudentka sa o svojej postave nevyjadrila nikdy tak priamo ako v posledných dňoch. Aj napriek tomu, že ju počas jej kariéry mnohí za jej kilá odsúdili, nenechala sa zlomiť a nikdy sa pre ne netrápila.

Renáta má 54 rokov.  Tento vek jej nesmierne svedčí a jej dobrú náladu a energiu šíri navôkol aj po päťdesiatke. Aj ked‘ sa Renáta nikdy na televíznej obrazovke s modelkovskými krivkami neobjavila, vždy vyzerá skvelo a veľmi šarmantne.Renáta všetkým neprajníkom, ale aj fanúšikom napísala: Na margo niektorých diskutujúcich, ale hlavne mnohých správ od vás, ktoré mi prichádzajú cez msng… Áno, mohla by som mať štíhlejšie nohy, menší zadok či prsia, áno, mohla by som mať aj užší driek (alebo teda aspoň nejaký driek ) áno, mohla by som byť aj modrooká blondína.

Ale nie som. Mohla by som byť aj so sebou nespokojná, zakomplexovaná, alebo nešťastná. Ale nie som. Mám rada moje telo. Je veľké, viem, ale je moje. Toľkokrát ma už podržalo, pri rôznych športových úrazoch (vážnych), pri toľkých operáciách (náročných), pri ochoreniach (komplikovaných).” 

Vyjadrila sa o sebe aj tak, že jej veľká osobnosť by v malom tele jednoducho nemala miesto, aj ked‘ príznáva, že jej telo je skutočne veľké.

Sympatická Bratislavčanka taktiež napísala: ,

,Pekne vás prosím, neposudzujte iných. Ak tak potrebujete činiť, posudzujte seba a svoje skutky. Pretože od posudzovania je len krok k odsudzovaniu, od odsudzovania je len krok k nenávisti. Nenávisť je zhubná (nech je jej pôvod akýkoľvek – rasový, etnický, politický, náboženský, názorový, a ja neviem ešte aký). MOJE TELO – TO SOM JA. MOJE TELO JE MOJA ZNAČKA. Majte sa radi, majme sa radi. Houk.”

zdroj: renatka_nazlerova Instagram 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Renáta Názlerová zo Súdnej siene vytrela zrak všetkým neprajníkom. Prehovorila o svojej postave. Jej slová sú úžasné”