15-ročná Ukrajinka sa zamilovala do beduína a odišla na Sinaj. Ako žije rodina po rokoch?

Mnoho žien sa rozhodne vydať sa za cudzinca. Cudzia krajina, iný jazyk a tradície, iné náboženstvo.

Dokázali by ste sa prispôsobiť úplne neznámemu životu? Čo drží takéto ženy v krajine, ktorá je úplne iná ako ich domov?

Žena z tohto článku, sa stretla so svojím budúcim manželom, keď mala 15 rokov. Tento neobvyklý pár je spolu 15 rokov.

Tatiana a Abu

Bola to prvá cesta 15-ročného dievčaťa s rodičmi do Egypta. Na dovolenke sa Tatiana stretla s mladým beduínom.

Predtým, ako Tatiana odišla z domu, si obaja vymenili kontakty. Komunikovali spolu dva roky. V Kyjeve sa začala učiť arabsky a dokonca nastúpila na univerzitu, aby študovala arabskú filológiu.

Počas svojej ďalšej cesty do Egypta sa vydala za Abua. Keď máte 17 rokov nevenujete pozornosť rozdielom v kultúrach. Hovorí, že Východ sa jej vždy páčil, preto to na začiatku vyzeralo všetko jednoducho.

Usadili sa v dome vo vzdialenom regióne, kde začína púšť. Podľa slov Tatiany sa tam žilo ťažko. Po stenách behali jašterice a všade ich otravovali komáre. Dažde a veterné počasie ničili ich dom.

Okrem toho bolo veľmi problematické nakupovať mliečne výrobky, museli pre ne ísť na druhý koniec mesta. Tatiana však milovala svojho manžela a verila, že urobí všetko pre to, aby jeho rodina žila dobre.

Láska obstála v skúške času

Dvojica je spolu 15 rokov. Sú šťastnými rodičmi štyroch synov. V horúcom období odchádza rodina na celé leto do Kyjeva. Keď deti potrebujú ísť do školy, trávia čas v Egypte.

Tatiana je na jednej strane nespokojná so systémom vzdelávania.

Veľmi nabitý program, deti nie sú naučené logickému mysleniu. Na druhej strane, deti poznajú štyri jazyky.

Vyučovanie prebieha v angličtine a arabčine, pričom francúzština a nemčina sa vyučujú ako cudzie jazyky.

Tatiania taktiež nie je spokojná s úrovňou medicíny. Podľa jej názoru je lepšie, ak nikto nikdy neochorie. V Egypte lekári radšej uprednostnia cisársky rez, pretože je to pre nich jednoduchšie. Svoje deti porodila v Kyjeve, kam prišiel aj jej manžel a bol pri pôrode.

Tatiana je so svojim manželom šťastná, cíti sa pri ňom v bezpečí. Abu podniká a ona vychováva deti. Žiť v Egypte je občas náročné a preto často cestujú nielen do Kyjeva, ale aj do iných krajín.

Zdroj: ofigenno.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “15-ročná Ukrajinka sa zamilovala do beduína a odišla na Sinaj. Ako žije rodina po rokoch?”