Je načase sa stať „tvrdou“ ženou, ktorá robí všetko, čo chce

 

V súčasnosti sú ženy (áno, aj muži) pod tlakom zo všetkých strán.

Ale v skutočnosti len my sami vieme, čo je pre nás najlepšie.

Intuitívne cítime, keď zradzujeme seba a svoje hodnoty, ale niekedy sa o tom bojíme hovoriť a obhajovať náš názor, náš pohľad na situáciu, naše rozhodnutia.

Niekedy sa obávame, že niečo stratíme – muža, prácu, uznanie ostatných. Začína sa to detailmi a skončí to pri dôležitých veciach.

Povedať, na čom vám záleží, si vyžaduje vnútornú silu a odvahu. A buďte pripravení na skutočnosť, že ak človek nie je pripravený počuť a ​​prijať vaše hodnoty, potom môže odísť. Paradoxne, je to čestnosť voči sebe samému a k iným, ktorá vytvára blízky a úprimný vzťah.

Urobte, čo chcete.

Keď žena robí to, čo miluje, je inšpirovaná, vášnivá a plná energie. Je to magnet, na ktorý upriamujeme svoju pozornosť.

Ľudia okolo nás, najmä muži, cítia našu vášeň. Každého muža vzrušuje žena, ktorá robí  niečo, čo miluje. Jej oči žiaria, je naplnená vášňou pre život.

Ak sa vám váš život nepáči, vašou úlohou je zmeniť ho.

Nikdy nedovoľte, aby vám hovorili, čo máte robiť. Niekedy si zamieňame prijatie so zhovievavosťou. Prijatie je, keď pochopíme, že každý má svoju vlastnú cestu a prejavy, rešpektujeme ho na hlbokej úrovni, ale zároveň mu nedovolíme narušovať naše hranice.

Jasné pravidlá toho, čo je pre vás prijateľné a čo už nikdy nebudete tolerovať, vás núti počúvať a rešpektovať svoje hodnoty. Je dôležité o tom hovoriť a súhlasiť, nie obviňovať, ale pevne uviesť svoje názory a zásady, pocity a očakávania vo veciach, ktoré sú pre vás skutočne dôležité.

Pamätajte: nemusíte dodržiavať stanovené normy.

Sebestačná žena si môže dovoliť byť sama sebou, obhajovať svoje princípy, robiť svoje obľúbené veci, komunikovať a žiť plnokrvný život bez toho, aby sa zameriavala na muža a zároveň si na neho našla čas. Môže si však dovoliť vybrať si to najlepšie pre seba, uvedomiť si svoje výhody a akceptovať svoje nedostatky a vedieť, že je lepšie byť single, než s hocikým.

Osamelosť ju nerobí nešťastnou, naopak, umožňuje jej zostať v harmónii, bez toho, aby zbytočne nestrácala čas so vzťahmi, stretnutiami a činmi, ktoré za to nestoja. Výberom toho najlepšieho sa stanete silnejším.

Súhlasíte?

zdroj:takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Je načase sa stať „tvrdou“ ženou, ktorá robí všetko, čo chce”