Koľko koňov vidíte na tomto obrázku? Toto to o vás napovie… a je to úplna pravda

Sú ľudia, ktorí zbožňujú psychologické testy a využívajú ich ako spôsob, vďaka ktorému zisťujú, na ktorých oblastiach svojho života by mali viac zapracovať. Mnohé firmy ich používajú na testovanie svojich potenciálnych zamestnancov na istú pracovnú pozíciu.

Sú testy, ktoré dokážu odhaliť nielen nové stránky vašej osobnosti, ale aj temné tajomstvá.

Ponúkame vám zaujímavý test. Všetko čo potrebujete, je pozrieť sa na nasledujúci obrázok a určiť počet koní, ktoré sa vám podarilo napočítať.

Nemajte obavy, pretože správna odpoveď v skutočnosti neexistuje. Test je založený výhradne na vašom vnímaní. Odpovedajte úprimne a počúvajte svoju intuíciu.

Máte už číslo? Teraz sa môžete pozrieť na výsledok!

Od 1 do 4 koní

Ak ste uvideli jedného koňa, znamená to, že ste osoba, ktorá sa pozerá na veci skôr z globálneho hľadiska. Možno sa len nechcete zameriavať na detaily.

Veríte, že všetko je súčasťou jedného celku a preto to funguje!

Ste človek, ktorý si vie vizualizovať svoje ciele a preto pre vás úspech nie je žiadnym problémom. Ste osoba, ktorá rada pracuje v tíme a vypočuje si názory ostatných, pretože viete, že vám môžu pomôcť aj pri ďalšom (nielen) kariérnom raste.

Na mnohé veci sa snažíte pozerať s triezvou hlavou, vďaka čomu patríte k výraznej menšite takýchto ľudí.

Od 5 do 10 koní

Ak ste napočítali 5 až 10 koní, no viac už nie, znamená to, že ste osoba, ktorá berie veci veľmi vážne a v každej situácii sa snažíte vydať zo seba maximum.

Ste osoba, ktorá sa snaží byť perfekcionistom, ste zodpovední a zameriavate sa na svoje povinnosti.

Z tohto dôvodu pre vás nikdy nebudete ťažké dosahovať stanovené ciele. Ste osoba, ktorá má rada plánovanie a dodržiavanie týchto plánov.

Ste sebavedomí, no nie vždy je to vašou výhodou, pretože niekedy považujete isté veci či osoby za samozrejmosť.

Ale nedovoľte, aby vám okolnosti dokázali ublížiť, pretože máte dostatok energie, aby ste vedeli začať odznova. Pamätajte, že vytrvalosť je vašou najlepšou zbraňou.

11 alebo viac

V prípade, že ste našli 11 alebo viac koní, znamená to, že ste mimoriadne pozorní a dokážete vnímať veci, ktoré mnohí prehliadajú.

Pokiaľ ide o prácu alebo iné činnosti, svoje povinnosti si plníte vždy svedomito. Neuniknú vám žiadne detaily, zvlášť keď viete, že výsledok bude vďaka tomu ešte lepší.

Máte radi dokonalosť a rozumiete fráze: čas sú peniaze. Zvyčajne ich investujete len do najdôležitejších vecí.

Nie ste jedným z tých, ktorí len pritakávajú, vždy sa snažíte dozvedieť čo najviac o danej situácii.

Vaša záľuba k dokonalosti vás istým spôsobom zneisťuje, pretože vždy zapochybujete o tom, čo robíte.

Z tohto dôvodu by ste sa mali naučiť relaxovať, brať všetko s pokojom, nechať veci voľne plynúť a pamätajte si, že nemôžete byť vždy vo všetkom najlepší.

Súhlasíte s týmito výsledkami testu?

zdroj: labioguia.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Koľko koňov vidíte na tomto obrázku? Toto to o vás napovie… a je to úplna pravda”