streda, 12 júna, 2024

Matka skončila za capnutie svojej dcéry varechou po zadku na súde

Takmer neuveriteľný príbeh sa stal 35 ročnej matke. Jej dcéra aj napriek viacerým upozornenaim zjedla hamburgery pre psa spolu s tabletkami na odčervenie, za čo od svojej matky dostala po zadku. Avšak to, akú dohru malo jej rozhodnutie určite nikto nečakal.

Mladá žena z austrálskeho mesta Perth svoju dcéru udrela po zadku preto, pretože začala jesť z ich chladničky hamburgery, ktoré boli určené pre ich psov.

V hamburgeroch bolo staršie meso, do ktorého dala žena tabletky na odčervenie. Jej 9 ročná dcéra však jasný zákaz konzumácie týchto hamburgerov porušila, matke praskli nervy a tak ju capla po zadku.

Po tomto udretí, dcéra vyhodnotila situáciu ako neprimeranú a rozhodla sa ísť na políciu. Na policajnej stanici policajtom opísala, že ju matka silno udrela a taktiež že ju zatvára v izbe. Musíme podotknúť, že 9 ročné dievča trpí poruchou ADHD, kvôli ktorej pravidelne navštevuje odborníka.

Matka sa pred súdom obhajovala tvrdením, že v žiadom prípade svoju dcéru silno nebije. Capnutie, po ktorom skončila na súde bolo primerané situácií. Svoj čin ospravedlňovala taktiež pocitmi frustrácie a strachom50 dolárov. Aj napriek svojmu tvrdeniu dostala pokutu vo výške 750 dolárov.

 

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Prečítaj si aj

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Keď zistia, že je bohatý, chcú sa nasťahovať k synovi: títo rodičia vyvolali diskusiu

Všetci rodičia očakávajú, že jeho deti budú úspešnejšie ako...

Skutočný Príbeh: „Moja matka žiada, aby som otehotnela a dala dieťa sestre – ona nemôže mať deti.“

Keď sa tešíte na svadbu a odpočítavate dni jeden po druhom, myslíte len na to, aký dokonalý bude váš spoločný život so spoločným bytom,...

Svoj byt som si zariadila do socialistického štýlu. Vrátila som sa späť do roku 1986. Susedia ma stále navštevujú

Byt v socialistickom štýle je pre mnohých Slovákov snom aj nočnou morou. Niektorí z nás s takýmto zariadením stále bojujú, najmä keď si ho...

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z nás určite nespája s ničím príjemným. Bohužiaľ, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.Ak ste už niekedy...
Verified by MonsterInsights