Otec vtipne zobrazuje život so štyrmi dcérami – Jeho fotky pobavili celý svet

Mať veľkú rodinu je požehnaním. Ale niečo také nie je bez problémov! Čím väčšia je rodina, tým dynamickejší, chaotickejší a zaujímavejší je váš každodenný život.

Simon Hooper, ktorý je štvornásobným otcom, dokumentuje realitu života s piatimi ženami doma na svojom super populárnom instagramovom účte Father of Daughters.

#1

#2

#3

#4

#5

Fotografie a príbehy, ktoré ich sprevádzajú, sú úplne geniálne a stoja za váš čas. Neexistuje predstieranie, že všetko ide perfektne, keď to tak nie je. Je tu len otec, ktorý je úprimný v tom, aké to je vychovávať štyri dcéry a o realite mať rodinu v modernom svete.

Simon je autor, ktorý napísal knihu „Dadlife: Family Tales from Instagram’s Father of Daughters“ o svojom dobrodružstve v krajine rodičovstva. V ňom podrobne popisuje, aké to je žiť v dome, v ktorom predstavuje „menšinu“, a jeho premene na plnohodnotného otca s veľkým „O.“

#6

#7

#8

#9

#10

,,Toto je príbeh mojej cesty k rodičovstvu, od 24-ročného muža, dieťaťa bez predstavy o tom, čo je to byť otcom, až po miesto, kde sa dnes nachádzam. Som jediným mužský zástupca v domácnosti s piatimi ženami, alebo inými slovami, som v menšine,“ píše o svojej knihe.

,,U nás doma nájdete koberce, ktoré sa skladajú z 50% z trblietok a viac ružových vypchatých zvierat, ako si viete predstaviť. Ale nemenil by som nič. Títo ľudia sú môj život.“ Simon poznamenáva, že jeho rodina pre neho znamená všetko, a že si nevie predstaviť svoj život bez manželky a štyroch dcér.

#11

#12

#13

#14

#15

#16

Chaos, nekonečná zábava, ktorá ho obklopuje v každodennom živote je niečo, čo mnoho rodičov okamžite spozná zo svojho vlastného života. Rodinný život znamená divoké emócie. A trblietky. Veľa trblietok.

#17

#18

#19

#20

#21

V súčasnosti má Simon na Instagrame neuveriteľných 885 000 sledovateľov. Instagramový účet Father of Daughters založil vo februári 2016 po tom, čo sa rozhodol, že svet potrebuje vidieť realitu moderného otca. Jeho postrehy sú úprimné, vtipné, vyhýbajú sa akejkoľvek pretvárke a práve to núti jeho nasledovníkov netrpezlivo čakať na nové príspevky.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec vtipne zobrazuje život so štyrmi dcérami – Jeho fotky pobavili celý svet”