Prečo mužov priťahujú plnšie ženy? Existuje množstvo dôvodov!

Doba diktuje svoje vlastné štandardy krásy a práve tak sa stalo, že v 21. storočí je móda prirodzená a akceptuje vlastný typ postavy. Ženy sa už nehanbia za svoje krivky, pretože každá z nás má svoj jedinečný typ tela, ktorý si získava popularitu medzi jednotlivými typmi mužov.

Láska k ženám plnších tvarov sa vrátila, hoci v skutočnosti nikam neušla, len mnohí muži držali svoju vášeň v tajnosti kvôli bezohľadnej kritike spoločnosti. Tak prečo muži milujú plnšie ženy? Pre veľa dôvodov!

Plnšie ženy

1. Postava

Muži ss sústredia na postavu. A práve tak sa stalo, že podvedome mnoho žien priťahuje telom, pretože prítomnosť nádhernej postavy naznačuje, že žena je zdravá a bude schopná porodiť silné a krásne deti.

2. Ženskosť

Vnímanie ženskosti je pre každého človeka individuálne. Mnohí sa domnievajú, že ženy s nádhernými krivkami si zaslúžia byť zvečnené na portrétoch. Veď sa pozrite na svetoznáme maľby a antické sochy a pochopíte, kto inšpiroval tvorcov k tvorbe majstrovských diel.

3. Prirodzenosť

Takéto ženy sa naučili prijať sa. Netrávia čas naháňaním sa za dokonalou postavou. Samozrejme, neodmietajú zdravú výživu a posilňovňu, ale berú to ako prostriedky, ktoré by mali zlepšiť ich zdravie. Prirodzenosť dodáva harmóniu so sebou a necháva viac času na skutočne užitočné aktivity.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Liza Golden-Bhojwani (@lizagoldenreal),

4. Láska k dobrému jedlu

 

Dievčatá s takýmito postavičkami milujú jedlo. A ako pravé znalkyne vedia, čo od jedla očakávajú. Práve kvôli takýmto ľuďom dochádza k gastronomickým a reštauračným revolúciám. Koniec koncov, čo najchutnejšie jedlo je dobrým motivátorom pre rozvoj kulinárskych zručností.

5. Uvoľnenosť

Sebaprijatie otvára dvere voľnosti. Takéto ženy sa nemajú za čo hanbiť, zameriavajú svoju pozornosť na iné,  príjemnejšie emócie. Preto sú vždy milé, usmievavé a prirodzené.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Liza Golden-Bhojwani (@lizagoldenreal),

6. Pomalé starnutie

Plné krivky vizuálne spomaľujú starnutie. Vrásky sa objavujú v neskoršom veku v porovnaní s chudými dievčatami, pretože koža neovísa, ale naopak je zaoblená na maximum.

Všetky ženy sú krásne, bez výnimky! A bacuľky majú životne dôležitú silu, ktorá nenechá  ľahostajnými skutočných znalcov zdravých ženských tiel.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prečo mužov priťahujú plnšie ženy? Existuje množstvo dôvodov!”