Tento pár dokazuje, že láska nemá hranice. ON NEMÁ NOHY ALE OBROVSKÚ lásku v srdci

Šťastný obraz páru nášho príbehu vás môže oklamať. Môžete si myslieť, že ich cesta k rodine bola hladká a ľahká. Obaja však prešli mnohými bojmi, fyzickými ťažkosťami a predsudkami.

Radi by sme vám predstavili rodinu Clementsovcov a veríme, že ich milostný príbeh vás bude inšpirovať.

Zoznámte sa so šťastným manželským párom, ktorý ničí štandardnú predstavu o vzťahu

Winston Ben Clements je verejný rečník, podnikateľ a mentor. Mayfair Clements je tiež verejnou rečníčkou, výkonnou trénerkou a spisovateľkou. Ich milostný príbeh však nebol taký idylický ako sa na prvý pohľad zdá. Winston „bol zmierený, že bude žiť život v izolácii a v bolesti, kvôli zriedkavej poruche kostí“.  Winston a Mayfair otvorene hovoria o svojom vzťahu a inšpirujú podobné páry, aby sa nebáli prejaviť svoje pocity.

Winstonova cesta nebola jednoduchá, ale posilnila ho

Winston sa narodil so vzácnym genetickým ochorením nazývaným osteogenesis imperfecta, známym tiež ako ochorenie krehkých kostí. Tento stav spôsobuje, že kosti človeka sú príliš krehké a ako sám Winston tvrdí, „dokonca aj pád môže byť pre neho potenciálne smrteľný“.

Prezrádza, že má za sebou viac ako 200 zlomenín a podstatnú časť svojho života strávil ošetrovaním zranení

Winstonova rodina tu bola vždy pre neho. ,,Mal som šťastie, že som vyhral ‚rodinnú lotériu‘. Už od mladosti mi poskytovali pevný základ fyzickej a emocionálnej podpory. Tiež ma vždy tlačili a povzbudzovali, aby som premýšľal vo väčšom a neuspokojil sa iba s obmedzeným životným štýlom.“ Z tohto dôvodu z neho vyrástol veľmi bystrý a nezávislý muž.

Predsudky ľudí sú silnejšie ako ťažkosti, s ktorými sa stretávajú

Napriek svojej ťažkej ceste sa Winstonovi darí viesť obyčajný, nezávislý život. ,,Je pravda, že Winston musí robiť veľa vecí odlišne, ako bežný človek, je však stále veľmi nezávislý a oveľa schopnejší, než by ste si mysleli,“ hovorí Mayfair. Winston môže sám jazdiť na vlastnom aute. Predtým, ako sa s Mayfair vzali, žil roky nezávisle vo svojom byte. Je tiež schopný cestovať po celom svete, aby rečnil na rôznych podujatiach. ,,Jediná vec, s ktorou sa skutočne musel naučiť „vyrovnať“, sú predsudky iných ľudí,“ dodáva Mayfair.

Teraz sa Winston a Mayfair prvýkrát stanú rodičmi

Nedávno dvojica oznámila, že čaká svoje prvé dieťa. ,,Jedna vec, na ktorej sme sa dohodli bolo, že chceme mať deti.“ Keď Mayfair hovorí o tehotenstve, dodáva. „Keď sa nás ľudia pýtajú,‘ako?‘ Odpovieme im, že láska, nie je výsledkom‚ ale produktom voľby.“

Cieľom páru je normalizácia vzájomne prepojených vzťahov

Oznámenie o tehotenstve prinieslo dvojici značnú pozornosť a vyvolalo otázky o inkluzívnosti. ,,Pre mnoho ľudí to v ich mysliach nie je niečo, čo by malo byť možné pre osoby so zdravotným postihnutím alebo pre zmiešaný pár,“ hovorí Winston. Cieľom páru je zmeniť spôsob, akým ľudia vnímajú „normálne“ vzťahy a rodičovstvo. ,,Veľa z toho, čo robíme, je búranie mýtov a skutočne to pomáha ľuďom vyrovnať sa s vlastnými nevedomými predsudkami, ktoré môžu mať,“ dodáva Mayfair.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento pár dokazuje, že láska nemá hranice. ON NEMÁ NOHY ALE OBROVSKÚ lásku v srdci”