Žena zverejnila, ako v skutočnosti vyzerá popôrodné telo. Chcem, aby každá matka vedela, že je to normálne a krásne

Keď sa mi narodil môj prvý syn, zmeny na mojom tele ma prekvapili. Nebolo to len priberanie, boli to hormóny, emócie a únava. Cítila som sa, akoby som ledva prežívala – pomyslela som si, že aj iné ženy sa musia cítiť podobne.

Máte čo robiť, aby ste sa po pôrode natrieskali do vašich úzkych džínsov, ale fyzický vzhľad je len jedna časť príbehu. Takže, keď sa mi narodil druhý syn, rozhodla som sa zdokumentovať pravdu o prvých 14 týždňoch.

Taktiež som opísala svoj každodenný život s batoľaťom a novorodencom. Chcem, aby po prečítaní, každá matka, ktorá to prežíva, vedela, že je to normálne a nie je v tom sama. Chcem, aby si každá z nich uvedomila: som krásna, úžasná a som matka.

37. týždeň tehotenstva a 24 hodín po pôrode

2 dni po pôrode

Týždeň po pôrode

2 týždne po pôrode

10 týždňov po pôrode

14 týždňov po pôrode

Som krásna, úžasná a som matka

zdroj:boredpanda.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena zverejnila, ako v skutočnosti vyzerá popôrodné telo. Chcem, aby každá matka vedela, že je to normálne a krásne”