Slovenka dostala svojimi svadobnými šatami v zahraničí všetkých – Niečo podobné tam ešte nevideli

Jedna z najobľúbenejších beauty blogeriek sveta opäť vyrazila dych. Prekrásnymi šatami zabodovala po celom svete, píšu o nej aj mnohé zahraničné denníky.

Talentovaná Radka Kováčová, sa vydala len prednedávnom no na jej fenomenálnu róbu sa bude spomínať ešte dlho. Šaty pochádzajú z obľúbeného Salona Isabell, ktorý okrem iných ponúka diela dizajnérov ako Galia Lahav, Helena Kolan, Inmaculada Garcia, Marco&Maria či Bien Savvy.

Nádherné šaty posiate kvetinami s dlhým závojom vyzerali ako z rozprávky. Nechýbal taktiež bezchybný mejkap či romantický účes.

pick your favourite 1-3 Follow @beauties.glam.page Follow @beauties.glam.page Follow @beauties.glam.page . .CREDIT .@g… | Makeup challenges, Makeup haul, Eye makeup

foto: @grwrady

Radka má na Instagrame už okolo milión sledovateľov čím láme slovenské rekordy. Predbehla už aj Zuzanu Plačkovú, Jasmínu Alagič Vrbovskú či prezidentku Slovenskej republiky Zuzanu Čaputovú.

Šikovná influencerka momentálne žije v Londýne, kde sa popri mejkapu venuje aj štúdiu.  Je predovšetkým známa svojimi krátkymi tutoriálmi, kde ľuďom predvádza fantastické mejkapové zručnosti. Videá môžete nájsť na jej Instagrame či TikToku.

foto: @grwrady

Pozornosti sa jej dostalo už aj pred pár rokmi, kedy uverejnila video, na ktorom sa ukázala bez mejkapu. Obrovský škandál spôsobilo práve jej akné, s ktorým bojuje už niekoľko rokov a obľúbená Slovenka sa stala terčom nenávisti a posmeškov.

Jej odvaha však bola oveľa viac ocenená jej zahraničnými kolegami, vďaka ktorým si na účet mohla pripísať tisícky nových fanúšikov.

foto: @grwrady

zdroj: prezenu.joj.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenka dostala svojimi svadobnými šatami v zahraničí všetkých – Niečo podobné tam ešte nevideli”